Топ вести

Волейбол

Изтеглиха жребия за новия сезон на женската волейболна лига

Днес в офиса на Българската федерация по волейбол бе изтеглен жребия за предстоящия сезон на Демакс Лига. Първенството ще започне на 29/30 октомври и в него ще се включат същите осем отбора, които участваха и през миналия сезон. Така първият кръг ще изглежда по следния начин: ВК "Марица" Пловдив – ОСК "Славия" София ВК "ЦСКА" София - ВК "Варна ДКС"

Полша победи Сърбия за бронза на Евроволей 2021

Световните шампиони от Полша спечелиха трети бронз от европейско първенство в историята си. Те надиграха носителят на титлата от 2019 година Сърбия с 3:0 (25:22, 25:16, 25:22) в малкия финал. Така "плавите" губят мач за трето място за втори път след 2003-а, когато отстъпиха на Русия с 1:3 гейма. В груповата фаза сърбите отново бяха победени от противника,