Топ вести

Световен Футбол

Нова смазваща победа на Арсенал в Англия

Арсенал постигна поредна разгромна победа във Висшата лига на Англия. Този път "топчиите" размазаха като гости Шефилд Юнайтед с 0:6. Мартин Йодегор откри резултата в петата минута, а след автогол на Джейдън Богъл удвои аванса на гостите в 13-ата минута. Габриел Мартинели се разписа в 15-ата минута, а Кай Хавертц го направи в 25-ата минута. Деклан Райс

АНКЕТА: Лима vs Рашфорд – кой гол беше по-добрият?

В рамките на по-малко от 24 часа по терените на Премиър лийг и efbet Лига паднаха два сходни гола. Отлично съзнаваме разликите във всеки един аспект на двете първенства, но със сигурност головете на Маркъс Рашфорд от Манчестър Юнайтед срещу Манчестър Сити и този на Фабио Лима за Левски срещу Хебър Пазарджик приковават вниманието на футболните фенове

Интер е все по-близо до титлата след успех над Дженоа

Интер постигна 12-а поредна победа във всички турнири, като това беше една от най-трудните в този исторически за тима период. "Нерадзурите" на Симоне Индзаги триумфираха с 2:1 при домакинството си на Дженоа в среща от 27-ия кръг на Серия "А" и вече са тотално недостижими на върха. Те събраха актив от 72 точки и водят с цели 15 на втория Ювентус, като

Байерн Мюнхен се спря на заместник на Алфонсо Дейвис

Байерн Мюнхен си хареса играча на Милан Тео Ернандес за заместник на Алфонсо Дейвис, който се очаква през лятото да премине в Реал Мадрид. Новината, съобщи журналистът на "Sky" Флориан Плетенберг. Изглежда, че френският национал е техният първи избор за лятото, но дали Милан или играчът са отворени към него, е съвсем друг въпрос. 26-годишният футболист

Университатя Крайова и Петев с равенство срещу Рапид

Университатя Крайова стигна само до равенство 1:1 в дербито с Рапид Букурещ от 29-ия кръг на румънската Суперлига. Воденият от Ивайло Петев тим пръв откри резултата, но не успя да задържи преднината си и трябваше да се задоволи само с точка от този мач. Срещата бе доста отворена, като и двата тима имаха своите положения. Домакините първи откриха резултата

Габриел Мартинели уби всякаква интрига с трети гол в мача

В 15-а минута на срещата между Шефилд Юнайтед и Арсенал от 27-я кръг на Висшата лига "артилеристите" организириха бърза контраатака, при която Якуб Кивиор получи на левия фланг и намери Габриел Мартинели, а последният стреля от трудна позиция, като Гърбич отново бе безпомощен да се намеси - 3:0 за Арсенал. Повече може да видите във видеото!

Гранит Джака: Още нищо не е спечелено, в Арсенал имахме подобна преднина

Един от лидерите на Байер Леверкузен Гранит Джака предупреди съотборниците си, че все още са далеч от титлата на Германия. "Аспирините" водят сензационно в класирането с аванс от 10 точки пред Байерн Мюнхен. Освен това тимът на Чаби Алонсо все още не познава вкуса на загубата в първенството. Въпреки всичко това 31-годишният швейцарски национал има