Топ вести

Световен Футбол

Барса трябваше да уволни Валверде след Ливърпул и сега има проблем

Нещо се счупи във вечерта на 7 май на „ Анфийлд “ и, четири месеца и половина по-късно, започва да изглежда като да няма никаква възможност да се поправи. Загубата на Барселона с 4:0 на гости на Ливърпул в полуфиналния реванш на Шампионската лига представляваше брутален нокаутиращ удар за всекиго в клуба от Каталуня. Преди мача „блаугранас“ бяха съвсем

Рабио взе да се бунтува в Юве

Полузащитникът на Ювентус Адриен Рабио все по-често негодувал от статута си на резерва в клуба. Французинът пристигна в клуба през лятото със свободен трансфер от ПСЖ. От началото на сезона обаче 27-годишният халф записа едва 27 минути в първите 4 мача в Серия А. “Какво мисли Рабио ли? Сигурно това, че Матюиди е много добър играч”, заяви след победата

Мейсън Маунт играл с травма срещу Ливърпул

Крилото на Челси Мейсън Маунт призна, че е играл с навехнат глезен в дербито срещу Ливърпул на „Стамфорд Бридж", загубено от „сините" с 1:2. Маунт се контузи през седмицата срещу Валенсия при своя дебют в Шампионска лига и се размина с по-сериозна травма. Въпреки присъствието му на терена от първата минута, Челси не успя да измъкне нещо от мърсисайдци

Всички се съмняват в готовността на Солскяер за Юнайтед… без Уудуърд

Във вторник Манчестър Юнайтед ще излъчва в интернет анализа на завършилата финансова година. Онези, които ще слушат конферентното обаждане за инвеститори и анализатори, ще опитат да усетят дали изпълнителният вицепрезидент на клуба Ед Уудуърд ще даде някакъв знак за оттеглянето на подкрепата си към мениджъра на отбора Оле Гунар Солскяер. Те вероятно

Лацио победи Парма с 2:0 в последният мач от четвъртия кръг на Серия А

Лацио победи Парма и пркъсна поредица от три мача без победа във всички турнири. В последен двубой от 4-ия кръг „римските орли“ надиграха Парма с 2:0. В 8-ата минута Луис Алберто намери с дълъг пас Чиро Имобиле от ляво, той напредна и от малък ъгъл отбеляза за 1:0. Минута по-късно Сергей Милинкович-Савич пропусна от далеч. Две минути след началото

Ключов титуляр на Ливърпул с контузия след дербито с Челси

Крилото на европейския шампион Ливърпул Садио Мане е с контузия след трудната победа над Челси в дербито на кръга от Висшата лига. Това потвърди мениджърът на "червените" Юрген Клоп след края на мача. Мане бе заменен в 71-вата минута, веднага след попадението на Челси, което отне от фокуса върху сенегалеца. След мача обаче се забеляза, че Мане се прибира

Легендата Шави мечтае за треньорски пост във Висшата лига

Легендата на Барселона Шави Ернандес разкри, че би грабнал с две ръце възможността да бъде мениджър във Висшата лига на Англия, ако не успее в мисията си да се завърне на „Камп Ноу” в качеството на наставник. 39-годишният испанец окачи бутонките на стената през май, а в нея той спечели 25 големи трофеи с Барса, за който изигра над 700 мача. Последните

Касано: Милан се нуждае от 4-5 класни играчи

Милан се нуждае от поне 4-5 много класни играчи, ако искат да имат намерение да се борят за титлата. Мнението изрази лудото момче на италианския футбол Антонио Касано. “Росонерите” загубиха с 0:2 от Интер в дербито на Милано, а Касано не бе никак впечатлен от продукцията на тима. “Големият шанс на Милан в мача дойде с участието на Сусо, който можеше

Словения и Унгария ще играят на празни трибуни заради феновете си

Унгария и Словакия ще трябва да изиграят следващите си квалификационни двубои за Евро 2020 пред празни трибуни, след като националните федерации на двете страни бяха санкционирани от УЕФА заради расистки скандирания на техните привърженици. Двата отбора се срещнаха на 9 септември в Будапеща, където гостите от Словакия спечелиха с 2:1. В добавка към

Лампрад не е доволен от физическата подготовка на Ейбрахам

Франк Лампард отправи предизвикателство към Тами Ейбрахам да подобри играта си, за да се нагоди към физическите изисквания на Висшата лига. Младият нападател отбеляза седем гола дотук през сезона, но в нито един мач не е оставал на терена през всичките 90 минути. „Той имаше малко трудности отново в края и мисля, че това е проблемът пред Тами“, започна