Топ вести

Световен Футбол

Меси измъкна Барселона в дебюта на Кике Сетиен

Отборите на Барселона надви Гранада с минималното 1:0 в първия мач на новия наставник на "каталунците" Кике Сетиен. Лионел Меси донесе трите точки за "каталунците" в 76-ата минута. Гостите играха и с човек по-малко от 69-ата минута, когато Херман Санчес беш изгонен. С тази победа Барса се завърна на върха в класирането с 43 точки, колкото има и Реал

Победната серия на Ливърпул мина и през Манчестър Юнайтед

Ливърпул победи Манчестър Юнайтед с 2:0 на “ Анфийлд ” в голямото дерби на Висшата лига и продължи победната си серия. Върджил Ван Дайк поведе мърсисайдци с гол в 14-ата минута, а Мохамед Салах се разписа в самия край на срещата. Отборът на Юрген Клоп доминираше в големи периоди от мача, но след поредица от пропуски домакините трябваше да пазят преднината

Съставите на Ювентус и Парма, Роналдо се завръща като титуляр

Отборите на Ювентус и Парма се изправят един срещу друг на “Алианц Стейдиъм” в късния двубой от неделната програма на 20-ия кръг в Серия “А”. Ювентус: Шчесни, Куадрадо, Бонучи, Де Лихт, Сандро, Рабио, Пянич, Матюиди, Рамзи, Дибала, Роналдо Парма: Сепе, Дармиан, Якопони, Алвес, Галиоло, Ернани, Скоцарела, Куцка, Кулушевски, Инглезе, Куртич,

Кристиано: Важното е, че увеличихме преднината си

Суперзвездата на Ювентус Кристиано Роналдо отчете важността на днешната победа с 2:1 над Парма, след която лидерът в Серия “А” увеличи дистанцията си пред втория Интер на 4 точки. Именно португалецът беше с основен принос за успеха, вкарвайки и двата гола за “Старата госпожа”. Отпочиналият Роналдо отново вдъхнови Ювентус (видео) “Беше важно да победим

Шок за "Юнайтед", губи голмайстора си задълго?

Шок за 20-кратния шампион на Англия "Манчестър Юнайтед"! Медиите на Острова пишат, че голмайсторът на "червените дяволи" Маркъс Рашфорд може да бъде извън игра в следващите 2-3 месеца. Нападателят, който пропусна тазвечершното дерби срещу "Ливърпул", загубено с 0:2, има контузия в гърба, оплаква се и от травма в глезена. След двубоя мениджърът на "Юнайтед"

Георят за Милан: Ще докажа, че заслужавам да нося тази фланелка

Хърватинът Анте Ребич се превърна в герой за Милан при домакинската победа с 3:2 над Удинезе. Нападателят реализира две попадения през второто полувреме за инфарктния успех на "росонерите" на "Сан Сиро". getty images 47 снимки "Най-накрая оползотворих дадения ми шанс. Вкарах два гола, които ни донесоха три много важни точки в постигане на нашата цел

"Черната котка" за италианските грандове пресече пътя и на Интер

Отборите на Лече и Интер завършиха при резултат 1:1 на "Виа дел Маре" в двубой от 20-ия кръг на Серия "А". Алесандро Бастони (72') беше точен за гостите, но малко след това Марко Манкосу (77') изравни за домакините. Така борещият се да не изпадне новак продължава да е "черната котка" за италианските грандове, след като по-рано през сезона стигна до

Юрген Клоп хладнокръвен: Нищо не се е променило, имаме още три точки

Юрген Клоп е щастлив, че запалянковците на водения от него Ливърпул вярват в успеха на "червените" във Висшата лига на Англия. Отборът от Мърсисайд е на път да триумфира с първа титла на домашната сцена в последните три десетилетия. По-рано в неделя Ливърпул победи с 2:0 у дома Манчестър Юнайтед. "Запалянковците може да пеят това (ще спечелим лигата)

Бърнли наказа Лестър, Варди пропусна дузпа

Бърнли постигна обрат срещу Лестър и стигна до успех с 2:1 на " Търф Моор ". Ашли Уестууд донесе победата на своя тим с попадение в 79-ата минута. Решителна намеса имаше и вратарят на домакините Ник Поуп , който спаси дузпа, изпълнена от Джейми Варди през второто полувреме. "Лисиците" имаха предимство през първото полувреме и на почивката водеха след

Байерн размаза Херта и вече има само един съперник пред себе си

След силно второ полувреме Байерн (Мюнхен) се наложи с убедителното 4:0 над Херта (Берлин) като гост в първия си двубой за новата година в Бундеслигата и излезе на втора позиция в класирането, задминавайки Борусия (Мьонхенгладбах) . Начело с 4 точки аванс продължава да бъде РБ (Лайпциг). Thank you for your support, #FCBayern fans May 2020 continue