Топ вести

Футбол

Арда победи с 1:0 Крумовград в регионалното дерби на елита

Станислав Иванов отбеляза единствения гол, Серкан Юсеин направи пропуски за гостите Арда се наложи над Крумовград с минималното 1:0 в регионалното дерби от втория кръг на Първа лига . Единственото попадение за тима вкара Станислав Иванов в средата на първото полувреме. Най-много пропуски за Крумовград направи капитанът на тима Серкан Юсеин, който игра

ЦСКА прецакал Станимир Стоилов и Гьозтепе за най-новото си попълнение - Джейсън Локило

Програма за II кръг във II лига и класиране+тв

Апоел и Черно море с нулево равенство в Лигата на конференциите

Станислав Генчев: Във втория си мач "Левски" игра много по-добре от 6:1 с "Локо" (Сф)

Мило Борисов дари ценни експонати на клубната експозиция на Левски

Клубната експозиция на Левски се сдоби с нови два ценни експоната, които бяха дарени от собственика на генералния спонсор на клуба Мило Борисов, обявиха от клуба. Експонатите, които ще бъдат изложени в музея „Левски“, са обувки на Даниел Боримиров и специална сребърна монета, дарена от Наско Сираков. Те бяха закупени от г-н Борисов по време на търга

Отмениха гол на Ботев Враца

В 11-а минута на двубоя между Левски и Ботев Враца от втория кръг на efbet Лига Даниел Генов беше изведен вляво и центрира към Браян Переа, а колумбиецът с глава реализира. Проблемът за врачани обаче беше, че при паса към Генов нападателят на отбора беше в засада и попадението не беше зачетено. Вижте повече от тази ситуация във видеото!

ЦСКА 1948 с интересно продложение за феновете си

ЦСКА 1948 предлага уникалната възможност на феновете си, да пътуват заедно с отбора за мача реванш срещу Будучност в Подгорица. Ето какво написаха от клуба на официалната си страница: [😍] [🌟] Уникална възможност! ЦСКА предлага място в чартъра на отбора за гостуването в Подгорица! [❤️] Най-верните фенове на “червените” ще могат да се докоснат по-близо

Израелски рефер се подигра с Ботев в Европа, "канарчетата" с големи шансове срещу ПАО

Панатинайкос победи Ботев Пловди с 2:1 в първи двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа. start-photo.bg 38 снимки В 8-а минута защитата на Ботев допусна груба грешка след изритана топка в предни позиции, като Йонас Там покри засадата и позволи на Александър Йеремейеф да се освободи и обърне, за да отправи удар, който преодоля Матвей Игонен