Топ вести

Футбол

Манчестър Юнайтед се провали срещу Борнемут, Шампионска лига е мираж

Борнемут и Манчестър Юнайтед завършиха 2:2 в мач от 33-я кръг на Висшата лига. Попаденията за "черешките" бяха дело на Доминик Соланке и Джъстин Клуиверт, а за "червените дяволи" два гола отбеляза Бруно Фернандеш. Борнемут създаде голям брой положения и можеше още първото полувреме да води с разлика на своя съперник, но не успя да материалира превъзходството

Ето така в Пирин отпразнуваха историческия успех над ЦСКА

Футболистите на Пирин Благоевград изпяха клубния химн още в съблекалнята след историческата победа над ЦСКА в София в среща от 29-ия кръг на efbet Лига. Не само българите, но и чужденците се включиха в купона и пяха наравно с Александър Дюлгеров, Венци Бенгюзов, Станислав Костов, Иван Тасев и младоците от школата. "И никога не забравяйте - ние сме

Черно море прати Левски на Костов в тежък нокаут

Черно море и Левски играят при 3:1 в един от най-интересните мачове от 29-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Тича" във Варна се предава пряко по DIEMA SPORT, а в Gong.bg може да проследите всичко най-интересно. В 40-ата минута Исмаил Иса откри резултата, а в началото на втората част Рикардиньо изравни. В 67-ата минута "моряците" отново поведоха

Владимир Гаджев: Абсурдно е да се отмени подобен гол

Председателят на Управителния съвет на Хебър - Владимир Гаджев, изрази разочарованието си от съдиите след загубата с 1:3 от Славия в София. Претенциите на "гробарите" са за отменения гол на Стефан Цонков при резултат 1:0 в полза на "белите". „Така, както го видя всеки на стадиона, и тези пред екраните. Нищо различно няма да кажа аз, напълно подкрепям

Манчестър Сити - Лутън 5:1 /репортаж/

Септември с още една голяма крачка към елита след успех над Марица

Отборът на Септември София направи още една много голяма крачка към елита. Тимът се наложи с 2:0 като гост на Марица в мача от 28 кръг на Втора лига. Попаденията за успеха реализираха Виктор Очаи и Борислав Маринов след почивката. Поражението усложни много ситуацията на Марица, който се бори за оцеляване, но в пет мача поред не успява да спечели и

Славия прекъснаха негативна серия с успех срещу Хебър

Отборът на Славия победи Хебър с 3:1 в двубой от 29-ия кръг на efbet лига. "Белите" започнаха силно срещата и стигнаха до гол в 10-ата минута, дело на Иван Минчев. През второто полувреме Мартин Георгиев удвои за домакините, а малко след това Олексий Збун вкара за тима от Пазарджик. Все пак Славия отново поведе с два гола, след като Мартин Сораков се

Станимир Стоилов: Моят Левски беше готов за шампион, ЦСКА развиваше синдром на страх от нас

Наставникът на Гьозтепе – Станимир Стоилов, отново коментира последния си престой в Левски. Специалистът даде обширно интервю пред „Мач Телеграф”, в което говори за „сините”. „Аз заварих Левски, който трябваше да се промени на нова година. Това беше ясно. Отбор, който в първите шест кръга беше загубил четири мача. И то два домакински. Взехме доста

Монтана излезе трети след победа във Видин, Черноморец Бургас взе морското дерби във Втора лига

Монтана победи Бдин във Видин с 3:2 в регионално дерби от 28-ия кръг на Втора лига. Александър Аспарухов изведе гостите напред в 14-ата минута, но малко след това Александър Соколов изравни. В 24-ата минута Монтана отново поведе чрез Илия Русинов. В 80-ата минута Стивън Кирилов вкара трети гол за отбора на Николай Митов. Крайният резултат оформи Иван

Феновете на Левски изкупиха полагащите им се билети за сблъсъка с Черно море

Феновете на Левски изкупиха билетите за сектор "Гости" на стадион "Тича". По-късно днес "сините" гостуват на Черно море в дербито на кръга в efbet Лига. Новината беше обявена от домакините, които подчертаха, че привърженици ще бъдат допускани единствено в сектора, за който са си закупили билет. "Билетите за сектор “Гости” на стадион “Тича” за мача