Топ вести

Други Спортове

Зидан: Съдията не отсъди дузпа за Барселона, защото такава нямаше

Треньорът на Реал Мадрид - Зинедин Зидан, коментира победата на Реал Мадрид в дербито с Барселона. „Футболистите ни вече са на предела на силите си и честно казано не знам как ще завършим сезона", призна Зизу. „Имаме още много мачове, а изиграхме два в рамките на 4 дни и в сряда ни предстои още един“. Във вторник "белите" играят мач-реванш срещу Ливърпул

След 41 г. "Реал" пак би "Барса" 3 пъти поред. Изгуби ли Меси последното си Ел Класико?

"Реал" надви 2:1 "Барселона" в Мадрид и така записа за първи път от 41 г. 3 победи поред в Ел Класико. Има големи изгледи това да бе последното участие на звездата на каталунците Лео Меси в голямото дерби. Договорът на гениалния аржентинец приключва в края на сезона, а индикация, че ще бъде продължен за момента липсват. За подпида са аржентинеца се

Александър Везенков блесна като "Най-полезен играч на седмицата" в Евролигата

Александър Везенков отново блесна в Евролигата. Българинът бе избран за "Най-полезен играч на седмицата", след като изведе "Олимпиакос" до успеха над "Химки" с 82:75 в последния 34-и кръг от редовния сезон на най-силния клубен европейски турнир. свързани България отново в елита на баскетбола. Барчовски за критиците: Анонимни доносници Снимка: БГНЕС

Лудогорец - Монтана 1:0 /репортаж/

Лудогорец победи с минималното 1:0 Монтана в мач от 23-ия кръг на efbet Лига, игран в Разград. Гол от дузпа бе необходим на шампионите, за да изтръгнат трите точки в срещата. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Най-интересното от изминалата вечер в НБА

Най-интересното от изминалата вечер в НБА. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Юта стана първият отбор в НБА, който достига до 40 победи за сезона

Донован Мичъл вкара 42 точки, а Юта Джаз стана първият отбор от НБА, който достига границата от 40 победи през сезона. "Джазмените" спечелиха срещу Сакраменто Кингс със 128:112 в Солт Лейк Сити. Майк Конли добави 26 точки, а Джо Ингълс се отчете с 20. За Юта това е 24-а поредна домакинска победа и 11-и успех в последните 13 мача. Мичъл стана първият

Рома успя да излъже Аякс като гост

Рома победи Аякс с 2:1 като гост в определяния като най-равностоен сблъсък от четвъртфиналите на Лига Европа. Гостите от Италия първи имаха възможност да вкарат, но в рамките на няколко минути между 11-ата и 17-ата Един Джеко и Браян Кристанте пропуснаха. Домакините отвърнаха подобаващо в 39-ата минута, когато Дави Клаасен получи хубав пас от Душан