Топ вести

Други Спортове

Празненства в лагера на Лудогорец след отстраняването на Левски

Футболистите на Лудогорец отпразнуваха подобаващо успеха над Левски в осминафиналите на SESAME Купа на България. Разградчани отстраниха носителя на трофея за миналия сезон след победа с 2:1 на „Хювефарма Арена”. Вижте „зелената” радост в прикаченото видео.

Тайсън Фюри разкри, че може да се подложи на операция на десния лакът

Световният шампион в тежка категория на Световния боксов съвет (WBC) Тайсън Фюри заяви, че може да се нуждае от операция на лакътя, което ще доведе до отлагане битката с украинеца Олександър Усик в началото на следващата година. Британецът разкри пред телевизия ESPN след победата в 10-ия рунд срещу претендента за титлата Дерек Чисора, че има проблем

Опашка от австралийци за снимка с Меси

Уелтън откри резултата

Уелтън успя да открие резултата в полза на Левски срещу Лудогорец.

Кирил Десподов: Разделихме си по едно полувреме, Левски винаги ни затруднява

Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов даде мнението си след победата на своя тим над Левски. “Зелените” се наложиха с 2:1 след обрат и продължиха към 1/4-финалите за Sesame Купа на България. “Разделихме си по едно полувреме, покри ни късметът с дузпата, която изпусна Левски в края. Особено второто полувреме играхме по-активно, първото ни натиснаха

Лудогорец - Левски 2:1 /репортаж/

Александър Везенков влезе в топ 20 в историята на Олимпиакос

Българският баскетболист Александър Везенков влезе в топ 20 по реализирани тройки и борби в защита за Олимпиакос в първенството на Гърция. Везенков, който завърши с 24 точки и нито един пропуск в стрелбата при победата на Олимпиакос над Йоникос със 107:81 през уикенда, вече е номер 20 в класацията сред баскетболистите на гранда от Пирея. Той натрупа

Спортът по ТВ - Ето какво да гледаме днес, 04 декември, неделя

Радослав Ангелов: Атакувам Топ 10 на Mr. Olympia

Влизане в Top 10 на легендарното състезание по културизъм е целта на Радослав Ангелов, обяви самият той в интервю за youtube канала Спортната джунгла. Той стана едва вторият българин в историята, който ще мери сили с най-големите здравеняци на планетата през декември в Лас Вегас. „Топ 10 е постижима задача според моя треньор. Това ще мъчим – добави

Баскетболистите се справиха с Кипър

Националният тим на България по баскетбол за мъже победи като гост Кипър със 75:66 (16:8, 17:13, 24:27, 18:18) в среща от четвъртия кръг в група "F" от предварителните квалификации за Европейското първенство през 2025 година в Латвия, Кипър, Финландия и Полша. Успехът е трети за българите в групата, като те имат и едно поражение. Така националите запазиха