Топ вести

Други Спортове

Дузпи пратиха Тотнъм на 1/4-финал за Купата на Лигата

Тотнъм спечели след дузпи мача си от 4-ия кръг в турнира за Купата на Лигата с 6:5 срещу Челси. В редовното време срещата завърши 1:1. Тимо Вернер откри за "сините" с гол в 19-ата минута, но Ламела изравни в 84-ата минута, за да прати двубоя в дузпи. Решаващият пропуск направи Мейсън Маунт, което изхвърли Челси от турнира. Челси започна добре двубоя

Въпреки строгия режим на Куман: Играч закъсня за тренировка на Барса

Роналдо спаси Ювентус в Рим – ВИДЕО

Кристиано Роналдо спаси Ювентус във визитата на Рома. Той вкара два гола, вторият от които когато Юве беше с човек по-малко, и двубоят завърши 2:2. Новият нападател на бианконерите Алваро Мората започна двубоя от първата минута в повторния си дебют. В средата на терена за торинци действаха Рабио, Рамзи и друг новопривлечен – Уестън МакКени. Вълците

Джон Джоунс тренира здраво за тежка категория

Бившият шампион в полутежка категория Джон Джоунс продължава да трансформира тялото си за своя дебют в тежка категория. 33-годишния боец реши да се раздели с титлата си след дълго властване, за да преследва успехи при по-тежките. "Bones" беше готов да се бие с Франсис Нгану, но всичко пропадна, след като с Дейна Уайт се скараха. Президента на UFC обвини

Литекс - Миньор 5:1 /репортаж/

Литекс разпиля с 5:1 Миньор Перник на своя стадион в Ловеч в последен мач от 8-ия кръг на Втора лига. Головете за домакините вкараха Стефан Неделчев (20), Християн Петров (45+1), Добромир Бонев (62, 74) и Борис Тютюков (70). Резервата Реджеб Халил (72) се разписа за "чуковете". С победата си Литекс се изкачи на шесто място във временното класиране,