Топ вести

БГ Футбол

Павел Колев: На финалната права сме за генерален спонсор - Труд

"Спартак" (Варна), "Загорец" и "Пирин" напред за Купата на България

Станаха ясни първите три отбора, които се класираха за 1/16 - финалите за Купата на България по футбол. Изненадата поднесе "Спартак" (Варна), победил с 2:1 "Локомотив" (София). "Загорец" (Нова Загора) надделя над "Хебър" със същия резултат, а "Пирин" спечели гостуването си на "Родопа" (Смолян) с 2:0. Снимка: БГНЕС Харесайте страницата ни във Facebook

Иван Колев: Не сме пестили сили за първенството

Наставникът на Локомотив (София) Иван Колев изрази разочарование, че тимът му отпадна от турнира за Купата на България, след като отстъпи с 1:2 във визитата на Спартак (Варна). Първата изненада е факт! 18-годишен младок и Спартак (Варна) изхвърлиха Локо (Сф) "Първото полувреме бях доволен, но второто нямаше игра, на практика съдията позволи 10 минути

ЦСКА е набелязал заместник, ако продаде Соу

ЦСКА има готовност да реагира с мигновено привличане на нов нападател, ако Али Соу бъде продаден до края на трансферния прозорец. За трансфер на гамбиеца се говори все по-сериозно с наближаване на крайната дата за сделки, която у нас и в повечето първенства е 5 октомври. Френските медии вече информираха, че местният Дижон е отправил официална оферта

ЦСКА замина за решителния мач с Базел

Отборът на ЦСКА отпътува за Швейцария. Решителната битка с Базел е в четвъртък, от 21:30 часа, и ще можете да я гледате пряко по DIEMA SPORT 2, както и да следите случващото се с Gong.bg . Група от 22-ма футболисти на „червените“ замина за Базел с чартърен полет от летище София. Сотбора за Швейцария не потегли контузеният от месец Иван Турицов, за

Зума: Акрапович скри топката тактически на Стамен Белчев!

Време е статуквото да се промени, омръзнаха ни купите, искаме титлата, заяви легендата Христо Бонев Почетният президент на Локомотив (Пловдив) Христо Бонев отчете тактическото надиграване между Бруно Ак­рапович и Стамен Белчев, ко­ето бе спечелено по категори­чен начин от босненеца. „Напълно заслужена победа на Локомотив. След мача на ЦСКА срещу Лудогорец

Глобиха Славия за неправомерно използване на факли

Славия получи глоба от 300 лева за “нерегламентирано използване на факли” в мача с Царско село вчера, спечелен от “белите” с 1:0, обявиха от БФС. Решения на Дисциплинарната комисия на БФС след мача Славия - Царско село от 7-ми кръг на Първа лига: С предупреждения - 5 състезатели ПО ДОКЛАД За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37,

Левски получи задоволителна оферта за една от звездите си

Левски до часове може да се раздели с един от основните си играчи - Стайн Спиерингс. Този въпрос е бил обсъждан снощи наред с други на заседанието на Управителния съвет. Информацията е предадена "Мач Телеграф". Досега халфът бе спряган за Германия, Италия и за завръщане в родината си, а на "Герена" най-накрая са получили оферта, която да ги задоволява

Славия с първа победа за сезона -1:0 над Царско село

Филип Кръстев донесе успеха на „белите“, „царете“ удариха 2 греди Славия победи Царско село с 1:0 в последна среща от седмия кръг на Първа професионална лига. Единственото попадение в мача беше дело на национала Филип Кръстев в 72-ата минута. За „белите“ това е първа победа от началото на сезона, след като до момента отборът имаше едно равенство и