Топ вести

БГ Футбол

Левски поема разходите по операцията и възстановяването на Стефан Стефанов

Левски ще поеме разходите по операцията и възстановяването на Стефан Стоянов. Това заявиха „сините“ на официалния си сайт. Играчът на Спортист Своге пострада тежко при съприкосновение с влезлия от пейката вратар на Левски Иван Андонов, който бе изгонен за действието си, а Стефанов – изнесен на носилка. Антон Узунов 91 снимки Ето какво написаха „сините“:

Голямо разочарованиe за България U19 във Варна

Националният тим на България до 19 години направи разочароващо равенство 1:1 с Турция във Варна в последен мач от Група 2 на първите квалификации за Евро 2023. Възпитаниците на Ангел Стойков имаха нужда от задължителна победа, за да си осигурят място в следващата фаза на квалификационния турнир. Въпреки че „лъвовете” поведоха в резултата, те не успяха

България победи Северна Македония в Скопие и завърши на второ място в групата

/КРОСС/ България победи Република Северна Македония с 1:0 в Скопие и постигна второ поредна победа при новия селекционер Младен Кърстаич. С успеха и трите точки българският тим изпревари домакините и завърши на второ място в групата след Грузия. Победата ще ни прати и в четвърта урна при тегленето на жребия за квалификациите за Евро 2024. Победния

В Северна Македония са шокирани след загубата в Лигата на нациите

Известният македонски спортен сайт sportmedia.mk, който неколкократно разкри огромното самочувствие на своите футболисти, както и арогантното поведение на феновете преди сблъсъка с България в Лигата на нациите, охарактеризира българската победа като нещо много смущаващо. България победи Северна Македония с 1:0 в Скопие късно снощи, в мач започнал с

Левски плаща операцията на контузения футболист на Спортист Своге

Саша Илич наблюдава контролата на националите до 21 г. срещу Сърбия

Старши треньорът на ЦСКА - Саша Илич, наблюдава контролата на българските национали до 21 години срещу тези на Сърбия.

Георги Кабаков ще ръководи дербито Берое – Левски

Георги Кабаков ще ръководи дербито Берое – Левски Георги Кабаков бе назначен за главен рефер на дербито от 12-ия кръг на efbet Лига между отборите на Берое и Левски. Георги Давидов ще свири сблъсъка Ботев Пловдив – Славия. Ето и всички назначения за 12-ия кръг в efbet Лига: 29 септември, 20:15 часа ПФК Арда Кърджали 1924 - Хебър 1918 ГС:    Станислав

Прекратиха среща на младежите заради страхотна буря

Националните отбори по футбол на България и Сърбия до 21 години не успяха да довършат контролната среща помежду си. Двубоят беше прекратен на почивката при резултат 1:1 заради проливния дъжд и гръмотевичната буря, която се изви над София. Антон Узунов 52 снимки Петър Ратков откри резултата за гостите в 8-ата, но в 36-ата минута Емил Цанов изравни.