Топ вести

Топ вести

Левски разби Ботев (Враца) с 3:0

10 хиляди „сини“ запалянковци подкрепиха отбора на стадион „Георги Аспарухов“ Левски разби с 4:0 Ботев (Враца) пред 10 000 „сини“ запалянковци на „Герена“ в среща от втория кръг на Първа лига. Гостите от Враца, водени от треньора Тодор Янчев, удържаха нулевото равенство почти до края на първото полувреме, когато нападателят на Левски Евертон Бала откри

Ето кои българи и кога ще участват днес на олимпийските игри в Париж

ЦСКА 1948 спечели с 1:0 срещу Будучност, Черно море с 0:0 с Апоел (Беер Шева) в ЛК

Бирсент Карагарен донесе успеха за „червените“, вижте всички резултати ЦСКА 1948 победи с 1:0 у дома Будучност в първи мач от втория квалификационен кръг в Лигата на конференциите, който се игра на Националния стадион „Васил Левски“. Пред погледа на президента на Българския футболен съюз Георги Иванов петата минута Талис шутира от дистанция, но вратарят

Арда победи с 1:0 Крумовград в регионалното дерби на елита

Станислав Иванов отбеляза единствения гол, Серкан Юсеин направи пропуски за гостите Арда се наложи над Крумовград с минималното 1:0 в регионалното дерби от втория кръг на Първа лига . Единственото попадение за тима вкара Станислав Иванов в средата на първото полувреме. Най-много пропуски за Крумовград направи капитанът на тима Серкан Юсеин, който игра

Футбол

ЦСКА прецакал Станимир Стоилов и Гьозтепе за най-новото си попълнение - Джейсън Локило

Станислав Генчев: Във втория си мач "Левски" игра много по-добре от 6:1 с "Локо" (Сф)

Мило Борисов дари ценни експонати на клубната експозиция на Левски

Клубната експозиция на Левски се сдоби с нови два ценни експоната, които бяха дарени от собственика на генералния спонсор на клуба Мило Борисов, обявиха от клуба. Експонатите, които ще бъдат изложени в музея „Левски“, са обувки на Даниел Боримиров и специална сребърна монета, дарена от Наско Сираков. Те бяха закупени от г-н Борисов по време на търга

Илиан Илиев прави рокади в състава за мача със Септември

Треньорът на Черно море ще направи няколко промени в състава за домакинския мач със Септември в понеделник вечерта на „Тича“, предвид това, че вицешампионът ще изиграе 3 мача за 8 дни. Илиан Илиев ще съхрани титуляри за реванша с Апоел (Беер Шева) в Лига на Конференциите, а други няма да играят през цялото време, което предполага, че повече игрови