Топ вести

Топ вести

Красиви голове, три греди и незачетен гол на ЦСКА-Лудогорец

О тборите на ЦСКА и Лудогорец изиграха чудесен двубой на стадион „Българска армия“, завършил при резултат 1:1, съобщи Gong.bg . Али Соу откри резултата в 62-та минута, преди Дан Битон да охлади надеждите на Стамен Белчев за дебютна победа начело на „червените“, изравнявайки в 71-та минута. Мачът беше игран на доста високо темпо през второто полувреме

Терзиев: Важното е, че не загубихме мача

Централният бранител на Лудогорец Георги Терзиев сподели след равенството с ЦСКА като гост, че най-важното е, че не за загубили двубоя и, че оставащите срещи до края на шампионата ще са подготовка за следващия.

БГ Футбол

Собственикът на "Ботев" (Пловдив) обмисля да се оттегли от управлението на клуба

Собственикът на "Ботев" (Пловдив) Георги Самуилов заяви, че е време за нов етап в управлението на клуба. В интервю за trafficnews.bg той посочи, че обмисля да се оттегли от поста си на председател, но няма да се откаже от "каузата "Ботев" и ще остане член на съвета на директорите. Самуилов е разочарован от спортните резултати на отбора, които по думите

НА ЖИВО: ЦСКА - Лудогорец, съставите

ЦСКА приема днес Лудогорец от 21:00 часа на стадион „Българска Армия“ в дербито на 29-ия кръг. Дербито може да наблюдавате пряко по DIEMA SPORT и онлайн платформата PLAY DIEMA XTRA . Както винаги Gong.bg . ще проследи всичко най-интересно за вас от сблъсъка на "Българска Армия" В лагера на „червените“ настроението е минорно след драматично загубения финал

"Левски" отказва Европа след 1:2 от Славия

"Левски" показа днес, че наистина няма желание да играе в евротурнирите това лято. "Сините" паднаха на Герена от "Славия с 1:2 в мач от 29-ия кръг на първенството. Преди почивката "Левски" игра по-добре и поведе с гол на Станислав Иванов в 17-ата. След почивката обаче талантите на Георги Тодоров спукаха гуми. Ивайло Димитров ги наказа за 1:1 в 65-ата,

Крушарски разкри дали Марселиньо ще отиде в Локо Пловдив

Президентът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски коментира възможността звездата на Лудогорец Марселиньо да стане част от "смърфовете", каквито информации се появиха през седмицата. "Бруно Акрапович каза една много умна приказка, която подкрепям. Ако иска 2500 долара заплата, му я давам веднага и да идва. При нас си има ред и порядък. Всяко нещо

Световен Футбол

Барса превключи на четвърта предавка срещу Виляреал и се върна на победния път

Отборът на Барселона най-сетне се върна на победния път в испанската Ла Лига. Шампионите победиха по категоричен начин с 4:1 в гостуването си на Виляреал. В 3-ата минута Торес си отбеляза нещастен автогол, с който каталунците поведоха. Домакините обаче бързо изравниха резултата, след като в 14-ата минута Жерард Морено бе най-съобразителен и след отбита

Наполи най-после успя да победи Рома на “Сан Паоло”

Наполи най-после успя да победи Рома на “Сан Паоло” (видео) Отборът на Наполи спечели Дерби дел Соле срещу Рома с 2:1 на своя стадион в последния мач от 30-ия кръг в Серия “А”. Това е първа победа на неаполитанците срещу този съперник на “Сан Паоло” от ноември 2014 година насам, въпреки че я постигнаха без фенове по трибуните. За “вълците” пък това

Гол от 40 метра пречупи незаинтересован Сити

Отборът на Саутхемптън победи с 1:0 Манчестър Сити в пореден двубой от 33-тия кръг във Висшата лига. Единственото попадение в срещата беше дело на стрелеца Че Адамс, който вкара от над 40 метра разстояние след грешка в разиграването на "гражданите". Двубоят започна в спокойно темпо, като добрата защита на "светците" не позволяваше на Сити да създаде

Волейбол

Открита тренировка на Силвано Пранди във вторник

Националният отбор по волейбол ще има открита тренировка във вторник от 17 часа в зала "Арена Армеец". Заниманието ще бъде водено от селекционера Силвано Пранди. Между 16,30 и 17 ч състезателите и треньорският щаб ще бъдат на разположение на представителите на медиите за интервюта. Само първите 15 минути от тренировката ще бъдат открити за снимки и

България остава №14 в световната ранглиста по волейбол

Няма промяна от февруари месец, поради коронавируса Международната федерация по волейбол (FIVB) публикува новата световна ранглиста за мъже. Националният отбор по волейбол за мъже на България запазва 14-ото си място в класирането, стана ясно снощи. Българският тим има 193 точки, колкото имаше и през февруари. Няма значителни промени в класирането,

Най-скандалният волейболист Алексей Спиридонов: Руските треньори се боят да ме вземат

Скандалният руски волейболист Алексей Спиридонов подписа договор за един сезон с гръцкия гранд Олимпиакос. РПо-рано 32-годишният посрещач е играл за руските Искра, Факел, Енисей, казанския Зенит и Урал. След края на сезона Спирик, който е известен със своите многобройни изцепки на терена и извън него (рекордьор в Суперлигата на Русия по получени картони

Иван Зайцев: Бих искал да опитам отново на плажа

"Някои любови не свършват, правят огромни завои и после се завръщат" . Думите на големия италиански певец Антонело Вендити звучат перфектно за голямата любов на волейболната звезда Иван Зайцев - пясъка. "Царят", както е известен, никога не е криел страстта си, като е участвал в национални турнири по плажен волейбол. От скоро Иван Зайцев отново тренира

Тенис

Давид Ферер се завръща, ще тренира топ играч

_____ Абонирайте се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube Мобилната версия на Tennis24.bg ( m.tennis24.bg ) може да видите ТУК !

Победа и загуба за Диа Евтимова във Флорида

Българката Диа Евтимова записа победа и загуба на демонстративния турнир по тенис на червени кортове "East Coast Pro Series 2020" в Бредънтън, Флорида (САЩ). Евтимова претърпя поражение от Кейша Клоузинг (САЩ) с 1:6, 4:6 в доиграването на прекратения в началото на втория сет снощи заради дъжд мач, а след това тя разгроми за 55 минути друга представителка

Бивш номер 4 в тениса: Търсил съм начини да се самоубия

В най-силните дни от кариерата си Робин Сьодерлинг бе сред водещите тенисисти в света. Бившият №4 обаче изигра последния си мач, когато бе само на 27 години. В разтърсваща изповед пред шведската национална телевизия той сподели, че причината да каже "сбогом" на тениса толкова рано е била психично разстройство. Заради него Сьодерлинг дори търсил

Халеп ще играе на турнира в Палермо в началото на август

Световната №2 Симона Халеп най-вероятно ще вземе участие на първия турнир след подновяването на сезона – този в Палермо. WTA International надпреварата ще започне на 3 август и ще продължи до 9 август. „Не съм взела категорично решение, но се надявам да започна в Палермо,“ каза шампионката от Уимбълдън пред репортери в Румъния. „Трудно е без турнири,

Зимни Спортове

Хокеят в Беларус наказа седем човека за уреден мач

Международната федерация по хокей на лед временно спря правата за участие в мачове на седем играчи от отбора на Динамо-Молодечно заради участие в уговорена среща от първенството на Беларус. Наказани за петима хокеисти от Беларус - Павел Боярчук, Вячеслав Лисичкин, Никита Устиненко, Сергей Шелег, Александър Сирей, както и двама руснаци Станислав Кучкин

Други Спортове

Чалханоглу: Показахме сърце срещу Лацио

Офанзивният халф на Милан Хакан Чалханоглу се надява, че контузията, която получи в прасеца, не е сериозна и ще участва в предстоящия мач с Ювентус. Турският национал излезе накуцвайки терена при победата над Лацио с 3:0 на „Олимпико. Той вкара първият гол за „росонерите“ с красиво изпълнение. „Малко боли, имам травма в прасеца, но се надявам, че ще

Треньорът на Лудогорец: Не е зле да не загубиш от ЦСКА

Клоп определи фаворитите за триумф в Шампионската лига

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп назова своите фаворити в Шампионската лига. Турнирът ще се проведе в нов съкратен формат през август в Лисабон, след като финалната му фаза бе отложена заради кризата с коронавируса. Getty/Gulliver images 100 снимки „За мен двата големи фаворита са Байерн и Манчестър Сити", заяви германецът. „Байерн направи впечатляващ