Топ вести

Топ вести

След "много труден мач": Гришо с голям успех на турнира в Рим

Г ригор Димитров се класира за четвъртия кръг на турнира по тенис на клей в Рим с награден фонд от 9.09 милиона евро. Първата ракета на България победи със 7:6 (3), 6:3 квалификанта Теренс Атман (Франция). Григор Димитров се класира за полуфинала на турнира в Маями Хасковлията поведе с пробив и 2:1 в първия сет, но допусна изравняване до 3:3. Стигна

Левски отново разочарова и осигури мястото на Черно море в Топ 3 след протест на "сините" фенове

Левски и Черно море не успяха да се победят на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ и завършиха наравно при резултат 0:0 в един от най-чаканите сблъсъци от втория кръг на плейофите в Първата шестица на efbet Лига. „Сините“ бяха по-активния тим през по-голямата част от срещата, но така и не създадоха нещо наистина толкова сериозно, за да стигнат

Хаверц: Всички от Арсенал ще сме фенове на Тотнъм

Нападателят на Арсенал Кай Хаверц бе много доволен от успеха на своя отбор над Манчестър Юнайтед в двубой от 36-я кръг на Висшата лига. "Артилеристите" надвиха своя съперник с 1:0 на "Олд Трафорд", като така оглавиха класирането, с точка пред Манчестър Сити, но и с мач повече. "Ще съм най-големият фен на Тотнъм във вторник, когато играят срещу Манчестър

Ясно е кой е номер 1 на Берое - Пирин

Стефан Гаврилов беше избран за играч на мача Берое – Пирин. Отборът на полузащитника спечели с 2:0 срещата от 32 кръг на efbet Лига. Стефан Гаврилов събра най-много гласове на читателите на Gong.bg и зрителите на DIEMA SPORT по време на двубоя. По този начин той беше награден символично с бутилка шампанско.

Футбол

Левски - Черно море 0:0 /репортаж/

Левски и Черно море завършиха 0:0 в мач от шампионския плейоф на efbet Лига. Срещата се игра на стадион "Георги Аспарухов" и ще се запомни с безпрецедентния протест на 20 фенове, който забави началото на двубоя.

Берое - Пирин 2:0 /репортаж/

Берое си гарантира оцеляването, след като победи с 2:0 у дома Пирин в среща от 32-ия кръг на efbet Лига.

Лудогорец е шампион на България за 13-ти пореден път!

„Орлите“ победиха с 3:1 ЦСКА, масов бой и 2 червени картона не помрачиха празненствата в Разград Лудогорец стана шампион на България за 13-ти пореден път, след като победи ЦСКА с 3:1 у дома в дербито от 32-ия кръг на Първа лига. Пред своите фенове в Разград „орлите“ доказаха, че отново са без конкуренция в България и надвиха „червените“, за да ликуват

Микс

Първа лига НА ЖИВО: Левски - Черно море 0:0, Андреев с ключова намеса

България загуби от Белгия в последната си контрола преди Лигата на нациите

Женският национален отбор по волейбол загуби с 2:3 гейма от Белгия в контролна среща. Проверката е последна преди старта на Лига на нациите.

И това видяхме: Ултрасите на Левски забавиха началото на дербито с Черно море!

Тенис

Нестеров спаси мачбол и стана двоен шампион в Букурещ

Мобилната версия на Tennis24.bg ( m.tennis24.bg ) може да видите ТУК !

Новак Джокович допусна изненадваща загуба и отпадна от мастърса в Рим

Новак Джокович допусна изненадваща загуба и отпадна от "Мастърс" турнира в Рим. Световният №1 отстъпи срещу 32-ия в ранглистата Алехандро Табило (Чили), като взе само пет гейма - 2:6, 3:6. Двубоят продължи само 68 минути и се оказа една от най-тежките загуби на Джокович в последните години. Сърбинът отпада за пръв път още след втория си мач в Рим,