placeholder
placeholder

Елица и Сесил падат в Лас Вегас

Елица Костова и Сесил Каратанчева отпаднаха в първия кръг на турнира по тенис в Лас Вегас (САЩ) с награден фонд от 80 хиляди долара. Втората ракета на България - Костова, загуби с 3:6, 3:6 от поставената под номер 3 в схемата унгарка Фани Щолар. Каратанчева пък падна с 6:7 (4), 4:6 срещу представителката на домакините Грейс Мин. Сесил обаче продължава

Костова и Каратанчева със загуби в първия кръг в Лас Вегас

Каратанчева и Костова загубиха на сингъл в Лас Вегас

Елица Костова и Сесил Каратанчева отпаднаха в първия кръг на турнира по тенис в Лас Вегас (САЩ) с награден фонд от 80 хиляди долара. Втората ракета на България - Костова, загуби с 3:6, 3:6 от поставената под номер 3 в схемата унгарка Фани Щолар. Каратанчева падна с 6:7 (4), 4:6 срещу представителката на домакините Грейс Мин. Българката продължава участието

Костова и Сесил със загуби в първия кръг в Лас Вегас

Спорт: Елица Костова и Сесил Каратанчева отпаднаха от турнира в Лас Вегас

Снимка: Информационна агенция "Фокус" Лас Вегас. Елица Костова и Сесил Каратанчева отпаднаха в първия кръг на турнира по тенис в Лас Вегас. Втората ракета на България - Костова, допусна загуба с 3:6, 3:6 от поставената под номер три в основната схема унгарска тенисистка Фани Щолар. Другата представителка на България в турнира – Сесил Каратанчева, бе

Костова и Каратанчева отпаднаха в Лас Вегас

Елица Костова и Сесил Каратанчева отпаднаха в първия кръг на турнира по тенис в Лас Вегас (САЩ) с награден фонд от 80 хиляди долара. Втората ракета на България - Костова, загуби с 3:6, 3:6 от поставената под номер 3 в схемата унгарка Фани Щолар. Каратанчева отстъпи с 6:7 (4), 4:6 срещу представителката на домакините Грейс Мин. Българката продължава

Сесил в Топ 8 в Лас Вегас

Българката Сесил Каратанчева се класира за четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на твърди кортове в Лас Вегас (САЩ) с награден фонд 80 хиляди долара. 29-годишната Каратанчева и Мари Боузкова (Чехия), които участва с "уайлд кард" победиха представителките на домакините Никол Мосмър и Али Уил с 6:4, 6:4 за 70 минути. По-късно днес Каратанчева

Сесил ще играе 1/4-финал на двойки в Лас Вегас

Сесил Каратанчева се класира за четвъртфиналите на двойки от тенис турнира в Лас Вегас (САЩ) с награден фонд 80 хиляди долара. 29-годишната българка и Мари Боузкова (Чехия), които участват с "уайлд кард", победиха представителките на домакините Никол Мосмър и Али Уил с 6:4, 6:4 за 70 минути. По-късно днес Каратанчева започва участието си на сингъл

Сесил е на 1/4-финал в Лас Вегас

Българката Сесил Каратанчева се класира за четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на твърди кортове в Лас Вегас (САЩ) с награден фонд 80 хиляди долара. 29-годишната Каратанчева и Мари Боузкова (Чехия), които участват с "уайлд кард”, победиха представителките на домакините Никол Мосмър и Али Уил с 6:4, 6:4 за 70 минути. По-късно днес Каратанчева