Хетафе тресна Барселона преди "Ел Класико"

Отборът на Хетафе изигра силен двубой и спечели срещу Барселона с минималното 1:0 в среща от шестия кръг на Ла Лига. Хайме Мата отбеляза единственото попадение в 56-ата минута от дузпа. "Каталунците" не представиха най-качествената си продукция, но нямаха и късмет при две ситуации, при които гредите спасиха домакините. С тази победа Хетафе вече има

Хетафе тресна Барселона и се залепи зад лидера Реал

НА ЖИВО: Хетафе - Барселона, домакините изненадаха "каталунците"

Отборите на Хетафе и Барселона играят при резултат 1:0 в среща от шестия кръг на Ла Лига. Хайме Мата откри от дузпа в 56-ата минута. Интересен ход предприеха в Хетафе преди мача. От клуба обявиха, че ще сменят името си за предстоящия мач с Барселона. За двубоя с каталунците отборът ще се казва само "Fe", което на испански означава "вяра". Шефовете

НА ЖИВО: Хетафе - Барселона, без голове през втората част

Отборите на Хетафе и Барселона играят при резултат 0:0 в среща от шестия кръг на Ла Лига. Интересен ход предприеха в Хетафе преди мача. От клуба обявиха, че ще сменят името си за предстоящия мач с Барселона. За двубоя с каталунците отборът ще се казва само "Fe", което на испански означава "вяра". Шефовете на Хетафе обясниха, че искат по този начин

НА ЖИВО: Хетафе - Барселона, без голове на почивката

Отборите на Хетафе и Барселона играят при резултат 0:0 в среща от шестия кръг на Ла Лига. Двубоят на “Колисеум Алфонсо Перес” започва в 22:00 часа. Интересен ход предприеха в Хетафе преди мача. От клуба обявиха, че ще сменят името си за предстоящия мач с Барселона. За двубоя с каталунците отборът ще се казва само "Fe", което на испански означава "вяра"

НА ЖИВО: Хетафе - Барселона, начало на мача

НА ЖИВО: Хетафе - Барселона, съставите

Отборите на Хетафе и Барселона излизат в среща от шестия кръг на Ла Лига. Двубоят на “Колисеум Алфонсо Перес” започва в 22:00 часа. Интересен ход предприеха в Хетафе преди мача. От крлуба обявиха, че ще сменят името си за предстоящия мач с Барселона. За двубоя с каталунците отборът ще се казва само "Fe", което на испански означава "вяра". Шефовете

Хетафе нанесе първа загуба на Барселона за новия сезон

Хетафе надви Барселона в оспорван мач на "Колизеум Алфонсо Перес" Хетафе победи Барселона с 1:0 в двубой от 6-ия кръг на испанската Ла Лига. Единственото попадение в мача отбеляза Хайме Мата от дузпа през второто полувреме. Така тимът на Роналд Куман допусна първо поражение от началото на сезона в Ла Лига. В състава на Барселона имаше доста промени

Дембеле е титуляр за Барселона

Отборите на Хетафе и Барселона излизат в двубой от шестия кръг на Ла Лига. Наставникът на каталунците Роналд Куман направи доста промени в състава. В нападение заложи на Педри, Лионел Меси, Усман Дембеле и Aнтоан Гризман. Новото попълнение Сержиньо Дест застана ляв бек. Двубоят на “Колисеум Алфонсо Перес” започва в 22:00 часа. Барселона: Нето; Сержи

НОВА СЕНЗАЦИЯ В ИСПАНИЯ: Барса падна от Хетафе!

Втора голяма изненада донесе съботната програма от испанската футболна „Ла Лига“. След като по-рано през деня Реал (Мадрид) загуби у дома от новака Кадис с 0:1 , сега и Барселона отстъпи със същия резултат при визитата си на Хетафе. Домакините спечелиха с гол от дузпа след почивката, а по този начин събраха 10 точки и изпревариха с три каталунците