Дузпи класираха "пустинните лисици" на полуфинал

Алжир се класира за полуфиналите за Купата на африканските нации за първи път от 2010 г. насам. "Пустинните лисици" елиминираха Кот д'Ивоар с 4:3 след изпълнение на дузпи. Редовното време и продълженията завършиха 1:1. Въпреки началното превъзходство на "слоновете", алжирците откриха резултата в 20-ата минута с първия гол на Софиан Фегули за националния

“Пустинните лисици“ опитомиха “слоновете“

Отборът на Алжир продължи към полуфинала на Купата на Африакснките нации (КАН) след равенство 1:1 и победа с 4:3 при изпълнение на дузпи срещу състава на Кот Д‘Ивоар. Головете в редовното време отбелязаха съответно Софиан Фегули за “пустинните лисици“ в 20-та минута и Джонатан Коджия за “слоновете“ в 62-та минута. Победната дузпа беше реализирана от

Алжир на полуфинал след драма с дузпи

Алжир се класира за полуфиналите в Купата на африканските нации, след като отстрани Кот Д’Ивоар след изпълнение на дузпи. Срещата завърши 1:1 в редовното време след попадения на Фегули (20) и Коджя (62). Алжир пропусна дузпа в началото на второто полувреме, но успя да стигне до крайния успех след 4:3 при изпълненията на наказателни удари и ще се изправи

Бивш вратар на ЦСКА класира Алжир на полуфинал

Алжир се класира за полуфиналите в Купата на африканските нации, след като отстрани Кот дИвоар след изпълнение на дузпи. Срещата завърши 1:1 в редовното време след попадения на Фегули (20) и Коджя (62). Алжир пропусна дузпа в началото на второто полувреме, но успя да стигне до крайния успех след 4:3 при изпълненията на наказателни удари и ще се изправи