Димитър Манолов: "Странно" и неприемливо е искането държавните служители да плащат сами осигурителните си вноски
/КРОСС/ Президентът на Конфедерацията на труда "Подкрепа" Димитър Манолов определи като "странно" и неприемливо настояването на политици и работодателски организации държавните служители да плащат сами осигурителните си вноски. Според него това са идеи, подхвърлени "на парче", тъй като държавните служители имат редица ограничения - те не могат да работят

