Димитър Манолов: "Странно" и неприемливо е искането държавните служители да плащат сами осигурителните си вноски
Димитър Манолов: "Странно" и неприемливо е искането държавните служители да плащат сами осигурителните си вноски

Димитър Манолов: "Странно" и неприемливо е искането държавните служители да плащат сами осигурителните си вноски

/КРОСС/ Президентът на Конфедерацията на труда "Подкрепа" Димитър Манолов определи като "странно" и неприемливо настояването на политици и работодателски организации държавните служители да плащат сами осигурителните си вноски. Според него това са идеи, подхвърлени "на парче", тъй като държавните служители имат редица ограничения - те не могат да работят

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах