МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA

МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA

МБАЛ „Надежда" получи най-високото ниво на акредитация от Европейското дружество по гинекологична ендоскопия ( ESGE ) и вече е първият център в България със статут GESEA Diploma Centre . След успешен одит, проведен от експерти на организацията в началото на юни, обучителният център на лечебното заведение получи правото да организира официални изпити

МБАЛ „Надежда“ вече е първият GESEA Diploma Centre в България

МБАЛ „Надежда“ вече е първият GESEA Diploma Centre в България

/КРОСС/ Обучителният център на болницата получи най-високото ниво на акредитация по програмата GESEA и вече може да сертифицира лекари по международен стандарт. След успешен одит от експерти на Европейското дружество по гинекологична ендоскопия (ESGE) в началото на юни, обучителният център на МБАЛ „Надежда" получи най-високото ниво на акредитация -

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах