placeholder
placeholder

Къри и Леброн с по 42 точки за победи на своите тимове

Стивън Къри реализира девет тройки и общо 42 точки за победата на Голдън Стейт със 129:105 при гостуването срещу Кливланд в двубой от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация. В средата на четвъртия период Къри отбеляза 9 точки в рамките само на минута и помогна на шампионите да спечелят за осми пореден път срещу Кавалиърс. Това беше първи

Леброн Джеймс се развихри с 20 точки в последната част при победа на "Лейкърс"

Леброн Джеймс изигра много силна последна четвърт и беше в основата на четвъртата поредна победа за "Лос Анджелис лейкърс". Звездата на отбора записа 20 точки само в заключителната част при успеха със 121:113 срещу "Сан Антонио спърс". Джеймс приключи с 42 точки, шест асистенции и пет борби. В началото на последната част "шпорите" водеха с осем точки

Краля изстреля Лейкърс до 4 поред

Леброн Джеймс остави на сметката си 42 точки срещу Спърс Какво се случи: Лос Анджелис Лейкърс постигнаха четвърта поредна победа в НБА. Пред своята публика селекцията на Люк Уолтън отказа Сан Антонио със 121:113, като това бе първият й успех над този съперник в лигата през сезона. Най-добри: Леброн Джеймс остави срещу името си в статистиката за Лейкърс

ЛеБрон Джеймс се развилня накрая за победа срещу Спърс

ЛеБрон Джеймс даде тон на останалите баскетболисти на Лос Анджелис, за да могат Лейкърс да изиграят изключително добра последна четвърт и да си гарантират победата срещу Сан Антонио у дома - 121:113. “Езерняците” влязоха във финалните 12 минути с изоставане от 12 точки, но тогава ЛеБрон вкара 20 от своите 42 точки, а играчите на Люк Уолтън нанизаха