Посланикът на Япония е на официална визита във Видин

© Кметът на Общината д-р Цветан Ценков посрещна днес в кабинета си Негово Превъзходителство Хироши Нарахира, извънреден и пълномощен посланик на Япония в България, който е на посещение в нашия старопрестолен град. Д-р Ценков приветства дипломата с добре дошъл и му поднесе подарък, който да му напомня за Видин – картина, изобразяваща средновековната

Провал и за Германия на Мондиала! Япония ги обърна с 2:1

Испания разби със 7:0 Коста Рика, Хърватия и Мароко направиха 0:0 Германия се провали в първия си мач на Световното първенство в Катар . Бундестимът загуби с 1:2 от Япония след обрат. На трето поредно голямо първенство със загуба немците стартират с поражение. Тази издънка поставя отбора на Ханзи Флик в много деликатна ситуация относно класирането

Шок за Германия! Знаменит обрат за Япония срещу Маншафта!

Селекцията на Япония постигна знаменит обрат при старта си на Световното първенство по футбол. „Самураите“ губеха с 0:1 от Германия до 75-ата минута след попадение от дузпа на Илкай Гюндоган през първата част, но резервите за азиатците – Рицу Доан (75) и Такума Асано (84), направиха така японците да ликуват и празнуват в дебютния си мач в Катар. Разочарованието

Ядрена бомба на Мондиала: ”Самураите” от Япония шокираха Маншафта - 2:1!

Пълен обрат за Япония, Германия е на колене

Отборът на Япония съумя да направи пълен обрат на резултата срещу Германия. Такуми Асано бе изведен зад отбраната на Германия отдясно, напредна много добре и след като надбяга  Нико Шлотербек, стреля от малък ъгъл, за да препарира Мануел Нойер за 2:1 в полза на „самураите”.

НОВА ИЗНЕНАДА НА МОНДИАЛА: Япония победи Германия (СНИМКИ)

Снимка: ЕПА/БГНЕС Японците постигнаха пълен обрат в резултата Япония поднесе нова изненада на Световното първенство в Катар, след като успя да победи Германия с 2:1 в първи мач от група Е. СНИМКИ ВИЖТЕ ТУК Бундестимът поведе в резултата, след като Илкай Гюндоган отбеляза гол от дузпа в 33-ата минута. След триумфа над Аржентина: Исторически премии за

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО: Германия vs Япония 1:2, шок за Маншафта

Германия ще излезне в сблъсък срещу Япония в първи мач от група Е на Световното първенство в Катар и играят при резултат 1:2 . Илкай Гюндоган откри от дузпа в 33-ата минута, а Рицу Доан изравни в 75-ата. ГЛЕДАЙ МАЧА НА ЖИВО С КАРТИНА ТУК ПОСОЧИ №1 В МАЧА И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ В осмата минута азиатците наказаха грешка при изнасянето на топката от германците

НОВА ИЗНЕНАДА НА МОНДИАЛА: Япония победи Германия

Снимка: ЕПА/БГНЕС Японците постигнаха пълен обрат в резултата Япония поднесе нова изненада на Световното първенство в Катар, след като успя да победи Германия с 2:1 в първи мач от група Е. Бундестимът поведе в резултата, след като Илкай Гюндоган отбеляза гол от дузпа в 33-ата минута. Изравнителното попадение дойде в 75-атата минута, а негов атор бе