Челси потрепери за успех над Кристъл Палас

Челси постигна трудна, но много важна победа с 3:2 над Кристъл Палас във визитата си на "Селхърст Парк". Жиру (6), Пулишич (27) и Ейбрахам (70) отбелязаха головете за "сините", Заха (34) и Бентеке (71) се разписаха за домакините. Успехът изкачи Челси на третото място в класирането преди мача на Лестър с Арсенал, докато Кристъл Палас е 14-и. Още в 6-ата

Кристъл Палас - Челси 2:3 /репортаж/

Отборът на Челси надви с 3:2 Кристъл Палас в двубой от кръг на английската Висша лига. Попаденията за "сините" бяха дело на Жиру, Пулишич и Ейбрахам, а точни за "орлите" бяха Заха и Бентеке.

Челси с изключително важна победа срещу Кристъл Палас

Челси постигна изключително важна победа в борбата за четвъртото място и участие в Шампионската лига. „Сините” спечелиха с 3:2 при визитата си на Кристъл Палас в лондонско дерби от 34-ия кръг на английската Висша лига. Оливие Жиру (6) даде аванс на „сините” след асистенция на Вилиан, който подаде и на Кристиан Пулишич (27) за втория гол на гостите

Безскрупулен Челси откри резултата на "Селхърст Парк"

Още в 6-ата минута Челси се възползва от чистата голова възможност и я превърна в попадение. Гари Кейхил получи разтежение при подаването към Уилиан, а бразилецът реши да не спира играта и продължи "синята" атака. Уилиан подаде на Оливие Жиру, който изпрати топката в мрежата на домакините и изведе Челси напред в резултата.

Челси измъкна лондонското дерби с Кристъл Палас (СНИМКИ)

Челси спечели лондонското дерби с Кристъл Палас с 3:2. Отборът на Франк Лампард изигра много силен първи половин час на мача и поведе с два гола, дело на Жиру и Пулишич. Вилфрид Заха върна "орлите" в мача със страхотен гол в 34-ата минута. През второто полувреме влезлият като резерва Тами Ейбрахам направи резултата 1:3, но секунди по-късно Бентеке

Атомното трио прати Челси в Топ 3

Челси продължава с прекрасните си изяви във Висшата лига и победата с 3:2 като гост на Кристъл Палас го доказа. Оливие Жиру, Вилиан и Кристиан Пулишич отново бяха движещата сила за тима си. Французинът даде аванс за “сините” в 6-та минута, а в 27-та се разписа и Пулишич. Вилиан пък асистира и на двамата. В 34-та минута Вилфред Заха изстреля снаряд