placeholder
placeholder

Монтана Волей отстъпи на Кладно с 0:3

Снимка: bfv Монтана Волей отстъпи на Кладно с 0:3 Отзивите след двубоя "Монтана Волей" започна участието си в европейските клубни турнири през този сезон. Съставът на Даниел Пеев отстъпи с 0:3 (18:25, 24:26, 19:25) на чешкия "Кладно" в първи мач от 1/32-финалите за Купата на ЦЕВ, който се игра в зала "Младост",съобщи БФ Волейбол. Ето и отзивите след

Добромир Иванов: Зле сме и трябва да се измъкнем от тази ситуация

Либерото на Монтана Добромир Иванов бе безкрайно откровен след загубата от Кладно в турнира за Купата на ЦЕВ. Пред медиите той призна, че отборът не се намира в добро състояние и трябва да намери изход. "Струва ми се, че този отбор на Кладно е по-силен дори от турския Малийе Пиянго, който ни отстрани миналата година. Видя се разликата. В един гейм

Даниел Пеев: Не виждам нищо незакономерно

Треньорът на Монтана Даниел Пеев коментира първия мач с чешкия Кладно в турнира за Купата на ЦЕВ. Българският тим загуби с 0:3. "Кладно е отбор на много добро ниво, близко до високото европейско. Не виждам нищо незакономерно с оглед на това, което се случи на терена. Да, имахме шансове във втория гейм, но допускаме леки топки, които са решаващи

Монтана Волей започна със загуба в Европа

Монтана Волей започна със загуба участието си в европейските клубни турнири през този сезон. Съставът на Даниел Пеев отстъпи с 0:3 (18:25, 24:26, 19:25) на чешкия Кладно в първи мач от 1/32-финалите за Купата на ЦЕВ, който се игра в зала "Младост". Най-резултатен за гостите стана Давид Конечни с 18 точки, а Филип Хабр добави 13. За тима от Монтана

Монтана стартира със загуба в Европа

Отборът на Монтана дебютира със загуба в Европейския клубен турнир на CEV. Вицешампионът на България допусна домакинско поражение с 0:3 (18:25, 24:26, 19:25) от чешкия Кладно. Воденият от треньора Даниел Пеев видимо отстъпваше по всички компоненти на своя съперник. Монтачани можеха да вземат втория гейм, в който водеха с 2-3 точки почти до края. Гостите

Отборът на Монтана дебютира със загуба в Европейския клубен турнир на CEV. Вицешампионът на България допусна домакинско поражение с 0:3 (-18, -24, -19) от чешкия Кладно. Воденият от треньора Даниел Пеев видимо отстъпваше по всички компоненти на своя съперник. Монтачани можеха да вземат втория гейм, в който водеха с 2-3 точки почти до края. Гостите