Лацио разнищи Милан на "Олимпико" и се приближи до второто място в Серия А

Лацио разби Милан с 4:0 в мач от 19-ия кръг на Серия А. Сергей Милинкович-Савич откри за домакините още в 4-ата минута на срещата, а Матия Дзакани удвои преднината на "римските орли" в 38-ата минута. Луис Алберто оформи класическия резултат в 65-ата минута от дузпа. Десет минути след това и Фелипе Андерсон се разписа за "римските орли". Така Лацио

НА ЖИВО: Лацио - Милан 3:0, Луис Алберто от дузпа

Отборите на Лацио и Милан играят при резултат 3:0 в мач от 19-ия кръг на Серия А. Сергей Милинкович-Савич откри за домакините още в 4-ата минута на срещата, а Матия Дзакани удвои преднината на "римските орли" в 38-ата минута. Gulliver/GettyImages 26 снимки Домакините започнаха силно и още в 4-ата минута създадоха страхотна атака, която мина през Матия

НА ЖИВО: Лацио - Милан 2:0

НА ЖИВО: Лацио - Милан 2:0, Милинкович-Савич даде преднина на "римските орли"

НА ЖИВО: Лацио - Милан 1:0, Милинкович-Савич даде преднина на "римските орли"

Отборите на Лацио и Милан играят при резултат 1:0 в мач от 19-ия кръг на Серия А. Сергей Милинкович-Савич откри за домакините още в 4-ата минута на срещата. Gulliver/GettyImages 9 снимки Домакините започнаха силно и още в 4-ата минута създадоха страхотна атака, която мина през Матия Дзакани. Той нахлу в наказателното поле и пусна пас по земята към

Лацио съсипа слаб Милан с 4:0

Лацио съсипа слаб Милан и го разгроми с 4:0 в среща от 19-ия кръг на Серия А на „Стадио Олимпико“. Така орлите настигнаха росонерите в класирането. Столичани имат 37 точки, колкото Интер и градският съперник Рома. Милан пък остава с 38 точки. Големият печеливш от издънките на Милан и Интер е лидерът Наполи. Южняците водят в класирането с 50 точки.

НА ЖИВО: Лацио - Милан 1:0

Отборите на Лацио и Милан играят при резултат 1:0 в мач от 19-ия кръг на Серия А. Сергей Милинкович-Савич откри за домакините още в 4-ата минута на срещата. Gulliver/GettyImages 9 снимки Домакините започнаха силно и в 3-ата минута създаде страхотна атака, която мина през Матия Дзакани. Той нахлу в наказателното поле и пусна пас по земята към бялата