Чешки тийнейджър изненада Григор Димитров в Мадрид

Григор Димитров отпадна от "Мастърс-а" в Мадрид още в първия си мач от надпреварата. Най-добрият ни тенисист загуби от 18-годишния чех Якуб Меншик с 2:6, 7:6 (4), 3:6 в двубой, продължил 2,5 часа. Съперникът на Гришо, който още е в тийнейджърска възраст, показа фантастична игра. Меншик е №74 в света, като само за последните 4 месеца прогресира с близо

Григор Димитров отпадна още на старта на турнира в Мадрид

/КРОСС/ Григор Димитров отпадна още на старта си на турнира на клей в Мадрид от сериите "Мастърс" с награден фонд 7 877 020 евро, след като отстъпи пред чеха Якуб Меншик с 2:6, 7:6 (4), 3:6 за 2 часа и 33 минути игра. Това бе първи мач между най-добрия българин и 18-годишния чех, като това бе и втора победа на Меншик над играч от Топ 10. Съперник в

Гришо отпадна от Мастърса в Мадрид

Първата българска ракета загуби с 2:6, 7:6 (4), 3:6 от 18-годишния чех Якуб Меншик Григор Димитров отпадна още на старта си на турнира на клей в Мадрид от сериите „Мастърс“ с награден фонд 7 877 020 евро, след като отстъпи пред чеха Якуб Меншик с 2:6, 7:6 (4), 3:6 за 2 часа и 33 минути игра. Това бе първи мач между най-добрия българин и 18-годишния

Снимка: БТА Григор Димитров отпадна още на старта си на турнира на клей в Мадрид от сериите „Мастърс“ с награден фонд 7 877 020 евро, след като отстъпи пред чеха Якуб Меншик с 2:6, 7:6 (4), 3:6 за 2 часа и 33 минути игра. Това бе първи мач между най-добрия българин и 18-годишния чех, като това бе и втора победа на Меншик над играч от Топ 10, предаде

18-годишен изхвърли Григор още на старта на турнира в Мадрид

Григор Димитров отпадна още на старта си на турнира на клей в Мадрид от сериите "Мастърс" с награден фонд 7 877 020 евро, след като отстъпи пред чеха Якуб Меншик с 2:6, 7:6 (4), 3:6 за 2 часа и 33 минути игра, предаде БНР. Това бе първи мач между най-добрия българин и 18-годишния чех, като това бе и втора победа на Меншик над играч от Топ 10. Съперник

18-годишен чех спря Григор в Мадрид

Григор Димитров отпадна от "Мастърс-а" в Мадрид още в първия си мач от надпреварата. Най-добрият ни тенисист загуби от 18-годишния чех Якуб Меншик с 2:6, 7:6 (4), 3:6 в двубой, продължил 2,5 часа. Съперникът на Гришо, който още е в тийнейджърска възраст, показа фантастична игра. Меншик е №74 в света, като само за последните 4 месеца прогресира с близо

18-годишен чех спря Григор още на старта в Мадрид

Григор Димитров загуби от Якуб Меншик  с 2:6, 7:6 (4), 3:6 в мач от "Мастърс"-а в Мадрид. 18-годишният чех, който е №74 в световната ранглиста, досега не се е изправял срещу първата ни ракета. ПЪРВИ СЕТ Григор спечели жребия и избра да сервира първи. С отличен начален удар той не остави никакви шансове на съперника си и затвори гейма на нула. Меншик

НА ЖИВО: Григор Димитров - Якуб Меншик 2:6, 7:6, 3:3

Григор Димитров и Якуб Меншик играят при 2:6, 7:6 (4), 3:3 в мач от "Мастърс"-а в Мадрид. 18-годишният чех, който е №74 в световната ранглиста, досега не се е изправял срещу първата ни ракета. ПЪРВИ СЕТ Григор спечели жребия и избра да сервира първи. С отличен начален удар той не остави никакви шансове на съперника си и затвори гейма на нула. Меншик

НА ЖИВО: Григор Димитров - Якуб Меншик 2:6, 7:6, 2:2