От „Герена“ поискаха 5 мача наказание

От „Левски“ поискаха 5 мача наказание на Козмин Моци за провокацията към феновете на тима. Павел Колев, директор на „Герена“, заяви, че румънецът е откровен провокатор. „Съдията се забави пет минути да изгони Моци – каза шефът. – А той е откровен провокатор и това беше преднамерено действие. Често го прави по българските терени. Когато пет минути се

„Танцуващи истории“ с награда на „Master of Аrt“

„Танцуващи истории“ спечели наградата в категория „Изкуство и деца“ на тазгодишното четвърто издание на фестивала за документално кино в областта на изкуството „Master of Аrt“. Американският филм на режисьора Роб Фрухтман разказва за прочута нюйоркска танцова трупа, която обикаля света и работи с младежи в риск, като ги учи как да разказват историите

Шеф в Лудогорец: Моци е най-обичаният футболист в България

Изпълнителният директор на футболен клуб Лудогорец - Ангел Петричев, коментира по странен начин събитията около края на мача между шампионите и Левски, завършил с победа 2:0 за разградчани. "Мисля, че в конкретния случай Моци нямаше за цел да провокира публиката. Той изрази емоцията си, след като вкара гол. Той има право да се радва - всеки

Петричев: Моци е най-обичаният футболист в България

Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев бе доволен след победата на шампионите с 2:0 срещу Левски в дербито от 29-ия кръг на Първа лига, трети от първата шестица на плейофите. Той заяви, че Козмин Моци е голям боец и е най-обичаният футболист в България. "Получи се нервен мач. Ескалира напрежението в края на мача след радостта на Моци.

Левски обвини съдията за загубата от Лудогорец

Сериозни претенции към съдийството на Ивайло Стоянов изразиха от ръководството на Левски след загубата от Лудогорец. Както е известно, късно снощи сините загубиха с 0:2 домакинството си на шампионите в среща от третия кръг на плейофната фаза на първа професионална футболна лига. Реферът Ивайло Стоянов изгони и по един футболист от двата отбора - Козмин

Моци отсече: Невинен съм! Не съм провокирал феновете на Левски, зарадвах се на гола

Звездата на Лудогорец Козмин Моци е категоричен, че по никакъв начин не е провокирал феновете на Левски, след като отбеляха гол за крайното 2:0 в полза на разградчани. Тогава Моци се обърна с лице към сектор "Б" на стадион "Васил Левски" и разпери победоносно ръце. Последваха грозни ексцесии с публиката на "сините", както и изгонване на Моци с втори

Агресия

Агресия

За съжаление, продължаваме да сме свидетели на агресия и хулигански прояви по родните стадиони. По време на срещата между отборите на Левски и Лудогорец румънският защитник на разградчани Козмин Моци провокира агитката на сините. Бесен от действията на Моци привърженик на сините скочи върху подвижния тунел на сектор А и го проби. Друга част от публиката

Козмин Моци: Не съм искал да дразня феновете на Левски

Защитникът на Лудогорец - Козмин Моци, даде ексклузивно интервю за "Спартал", в което разкри своята гледна точка за събитията в 80-ата минута на мача с Левски (0:2), които доведоха до напрежение сред феновете по трибуните. - Моци, с какво толкова подразни феновете на Левски? - Точно това се чудя и аз. Нe съм имал намерение да ги дразня. Вкарах гол

Галерия "Васка Емануилова" представя съвременно сръбско изкуство

play pause stop mute unmute max volume / Репортаж на Лора Вардарова и интервю на Ирина Недева с Мартина Стефанова Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin . Съвременно сръбско изкуство представя софийската галерия "Васка Емануилова" до 5-и май. Инициативата е на Арт

Лудогорец се справи с Левски, ЦСКА с Берое, какво се случи в Първа лига

И 29-ия кръг на Първа лига е пред своя край. От 20:00 часа днес Витоша Бистрица приема Етър, с което кръгът ще бъде затворен. Какво се случи в изминалите вече 6 срещи. Всичко стартира в петък със зрелището Славия - Дунав Русе (3:5). Най-резултатният мач в Първа лига предложи отлични изпълнения, но независимо от успеха тимът от Русе остана на последната