placeholder
placeholder

Иван Влъчков: Целта за 2019 г. е отново да направя пълен сезон в GT4

Иван Влъчков записа поредния си си силен сезон в автомобилния спорт. 19-годишният пилот на Дамасцена Алба спечели титлата на затворен маршрут в серия Туринг за 3-а поредна година с Хонда Сивик, завърши първи на Планинско изкачване Шипка Дамасцена в своята категория, а освен това направи пълен сезон в GT4 за Централна Европа в класа на аматьорите, където

Иван Влъчков: Целта за 2019 г. е пълен сезон в GT4

Иван Влъчков записа поредния си силен сезон в автомобилния спорт. 19-годишният пилот на Дамасцена Алба спечели титлата на Затворен маршрут в серия Туринг за трета поредна година с Honda Civic, завърши първи на Планинско изкачване Шипка Дамасцена в своята категория, а освен това направи пълен сезон в GT4 за Централна Европа в класа на аматьорите, където

Целта на Влъчков за 2019 г. е отново да направи пълен сезон в GT4

Целта на Иван Влъчков за 2019 г. е отново да успее да участва във всички състезания от шампионата на GT4 за Централна Европа с българския автомобил Sin Car R1 за екипа на София Кар Моторспорт на Росен Даскалов. През изминалия сезон той кара във всички състезания и спечели 3 победи в своята категория на аматьорите, като завърши на 4-о място в крайното