Бивш футболист на Ливърпул призова Клоп да отпише реванша с Аталанта

Бившият футболист на Ливърпул - Джейми Карагър, смята, че мърсисайдци трябва да излязат с резервите в реванша с Аталанта в Лига Европа, за да пестят сили за борбата за титлата във Висшата лига. Английският тим загуби с 0:3 у дома в първия двубой и шансовете да се класира за полуфиналите изглеждат нищожни. "Ужасен резултат и представяне от Ливърпул

Призоваха Клоп да отпише реванша с Аталанта

0:3! Аталанта унизи Ливърпул на "Анфийлд"

Аталанта разби с 3:0 като гост Ливърпул в 1/4-финалния си дуел на "Анфийлд" от турнира Лига Европа, предаде Фокус. Джанлука Скамака изведе гостите от Италия напред в 38-ата минута след асистенция на Давиде Дзапакоста . Мърсисайдци не успяха да отговорят преди почивката. През второто полувреме Скамака (60') удвои, а Марио Пашалич (83') оформи класиката