placeholder
placeholder

Клоп: Загубихме магията си, но само в този мач

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп не скри, че е много разочарован от представянето на отбора и загубата от Цървена звезда с 0:2. “Червените” значително усложниха ситуацията си в групата и вече има реална възможност да отпаднат рано-рано от Шампионската лига. “Дадохме много шансове на нашия съперник и той се възползва. През второто полувреме доминирахме,

Клоп: Срещу Звезда ни липсваше нашата магия

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп обяви, че тимът му е улеснил Цървена Звезда с представянето си и заслужено е загубил с 0:2 в Белград в Шампионска лига . Германският специалист отчете, че мърсисайдци са "изгубили магията в играта си" си за този двубой. " Те бяха много агресивни и заслужиха резултата си със себераздаване. Имахме своите моменти, но

Клоп след загубата в Белград: Това не бива да се повтаря

Мениджърът на "Ливърпул" Юрген Клоп заяви, че отборът няма право на повече грешки в Шампионската лига. По думите му евентуална нова загуба на точки ще усложни задачата. Червените паднаха с 0:2 в гостуването си на "Цървена звезда" в Белград . Това е второ поражение като гост на англичаните след 0:1 в Неапол. "Не казвам, че вече положението става сериозно,

Клоп: Загубихме магията си

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп беше много разочарован от загубата от Цървена звезда с 0:2, която поставя на карта класирането на мърсисайдци за фазата на елиминациите на Шампионската лига напролет. "Дадохме много шансове на нашия съперник и той се възползва. През второто полувреме доминирахме, но не реализирахме нито едно от положенията си. Атмосферата

Клоп: Всички сме ядосани, но вече е късно

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп остана разочарован от загубата на мърсисайдци от Цървена звезда с 0:2, което усложни ситуацията в Група С и има реална възможност "червените" да отпаднат от Шампионската лига. "Дадохме много шансове на нашия съперник и той се възползва. През второто полувреме доминирахме, но не реализирахме нито едно от положенията