placeholder
placeholder

Реал Мадрид победи Олимпиакос, Везенков игра близо шест минути за гръцкия тим

Защитаващият титлата си Реал Мадрид победи гостуващия Олимпиакос (Гърция) с 94:78 в среща от 18-ия кръг на редовния сезон на Евролигата по баскетбол за мъже. Испанците поведоха в резултата в края на първата четвърт и до последната сирена не изпуснаха инициативата. Българският национал Александър Везенков игра 5:36 минути като резерва за Олимпиакос

Везенков и Олимпиакос ядоха бой от Реал в Евролигата

Везенков игра за Олимпиакос, Реал би у дома

Защитаващият титлата си Реал Мадрид победи гостуващия Олимпиакос (Гърция) с 94:78 в среща от 18-ия кръг на редовния сезон на Евролигата по баскетбол за мъже. Испанците поведоха в резултата в края на първата четвърт и до последната сирена не изпуснаха инициативата. Българският национал Александър Везенков игра 5:36 минути като резерва за Олимпиакос

ОБЗОР: Реал Мадрид победи Олимпиакос на Везенков в Евролигата

Ефес охлади ентусиазма на Дий Бост и Химки

15 минути в игра за гарда срещу четвъртия в Евролигата Какво се случи: Серията от две поредни успеха на Дий Бост и Химки в Евролигата бе спряна . Американецът с български паспорт и съотборниците му не успяха срещу Анадолу Ефес след 72:81 като гости в мач от 18 кръг в най-силната клубна надпревара на Стария континент. Руснаците са 11-ти с баланс от

Реал не прости на Олимпиакос и Везенков в Евролигата

6 минути в игра за българина срещу “Белия балет” Какво се случи: Александър Везенков и Олимпиакос прекъснаха серията си от две поредни победи в Евролигата. Българинът и тимът му паднаха от шампиона в турнира на богатите Реал Мадрид с 94:78 като гости в мач от 18 кръг. Испанският първенец е с баланс от 15-3 и е втори в класирането, докато гръцкият гранд

Барселона с четвърта поредна победа в Евролигата

Барселона победи с 90:85 (17:16, 19:21, 29:20, 25:28) Олимпия Милано и постигна четвърти пореден успех в баскетболната Евролига за мъже, с което остана на шесто място в класирането с баланс 10-7. Италианците пък са седми с 8-9 победи срещу загуби. Томас Йортел беше най-резултатен за каталунците с 21 точки и шест асистенции, Кевин Серафин добави 16

Барселона спечели четвърта поредна победа в Евролигата

Барселона победи с 90:85 (17:16, 19:21, 29:20, 25:28) Олимпия Милано и постигна четвърти пореден успех в баскетболната Евролига за мъже, с което остана на шесто място в класирането с баланс 10-7. Италианците пък са седми с 8-9 победи срещу загуби. Томас Хюртел беше най-резултатен за каталунците с 21 точки и шест асистенции, Кевин Серафин добави 16

Спорт: ЦСКА Москва победи Дарюшшафака с 80:65 в Евролигата

Снимка: Информационна агенция "Фокус" Баскетбол. ЦСКА Москва победи с 80:65 турския Дарюшшафака в мач от 17-ия кръг от редовния сезон на Евролигата. В мачовете от по-рано: Химки – Фенербахче 84:78 след продължение Жалгирис – Анадолу Ефес 58:79 Олимпиакос – Баскония 91:87 след продължение Гран Канария – Реал Мадрид 67:75 В класирането води Фенербахче

ЦСКА Москва победи с лекота Дарюшшафака

ЦСКА Москва подобри баланса си в Евролигата по баскетбол за мъже до 13-4, след като победи с 80:65 (25:16, 19:18, 16:15, 20:16) Дарюшшафака в мач от 17-ия кръг. По този начин руснаците останаха на една победа от втория Реал Мадрид и на две от лидера Фенербахче. ЦСКА поведе в резултата и турците изравняваха до 4:4, но мачът на практика приключи с последвалата