Шефилд удари втори шамар на Ман Юнайтед

Въпреки натиска на домакините, отново Шефилд успя да поведе в резултата в 74-ата минута. След настоятелна атака на "остриетата" отдясно и, след като на няколко пъти топката бе изчиствана, тя се озова в Оливър Бърк, който шутира, получи се рикошет в Туанзебе и след това в граната греда и попадна във вратата на Де Хеа за 1:2. Следете ни навсякъде и по

Кийн Браян шокира Ман Юнайтед на "Олд Трафорд"

Въпреки превъзходството, което имаха, "червените дяволи" допуснаха попадение в 23-ата минута. Джон Флек центрира от корнер в наказателното поле, където Де Хеа излезе неразчетено, а Кийн Браян изпревари Аксел Туанзебе и засече с глава, като топката се отби от дясната греда на вратата и влезе в мрежата - 0:1. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното