Аржентински стрелец разби 89-годишен рекорд

Нападателят на Аржентина Лаутаро Мартинес записа името си в историята на сблъсъците между родината си и Мексико след снощния си хет-трик във вратата на "ацтеките". Последният играч на "гаучосите", отбелязал 3 гола в двубой срещу Мексико се казва Гилермо Стабиле, а това се е случило през далечната 1930-та година. На 22-годишният Мартинес, от своя страна

Перу отмъсти на Бразилия с 1:0

Серията на Бразилия от 17 мача без загуба приключи. В повторение на финала на Копа Америка от лятото Перу срази „селесао“ с 1:0, но… в приятелски мач. Гол на защитника Луис Абрам с глава в 85-ата минута донесе гордост на перуанците, които показват огромно израстване – участваха и на Мондиал 2018. Контролата се играе в Лос Анджелис, а за последно бразилците

Звезда на Интер се развихри за Аржентина в отсъствието на Меси

Отборът на Аржентина записа впечатляваща победа с 4:0 над Мексико в контролна среща между двата тима, играна на “Аламодоум” в Сан Антонио, САЩ. “Гаучосите” бяха без някои основни играчи, включително и голямата си звезда Лионел Меси. В негово отсъствие обаче блесна нападателят на Интер Лаутаро Мартинес, който вкара три от четирите гола в мача, съответно

Спорт: Аржентина победи Мексико с 4:0

Снимка: АФП Футбол. Националният отбор на Аржентина записа впечатляваща победа с 4:0 над Мексико в контролна среща между двата тима, играна на “Аламодоум” в Сан Антонио, САЩ. “Гаучосите” бяха без някои основни играчи, включително и голямата си звезда Лионел Меси. В негово отсъствие обаче блесна нападателят на Интер Лаутаро Мартинес, който вкара три

Бразилия с първа загуба от 18 мача

Шампионът на Южна Америка Бразилия допусна първа загуба от четвъртфинала на световното първенство по футбол в Русия през 2018 година, след като отстъпи с 0:1 на Перу в контролна среща, играна в Лос Анджелис. Бразилците трудно създаваха опасности пред перуанската врата и дори влизането в игра на звездата им Неймар в средата на второто полувреме не промени

Перу сюрпризира неприятно Бразилия, Аржентина с убедителен успех срещу Мексико

Перу спря победната серия на Бразилия, Аржентина громи

Бразилия отстъпи с минималното 0:1 на Перу в приятелска среща, играна в Лос Анджелис. По този начин перуанците си отмъстиха частично на петкратните световни шампиони за поражението във финала на Копа Америка с 1:3. Единственият гол в срещата падна шест минути преди края на редовното време, когато роденият в Аржентина защитник Луис Абрам се разписа

Лаутаро Мартинес се развихри за Аржентина

Националният отбор на Аржентина записа впечатляваща победа с 4:0 над Мексико в контролна среща между двата тима, играна на “Аламодоум” в Сан Антонио , САЩ. “Гаучосите” бяха без някои основни играчи, включително и голямата си звезда Лионел Меси . В негово отсъствие обаче блесна нападателят на Интер Лаутаро Мартинес , който вкара три от четирите гола

Аржентина отнесе Мексико след шоу на Лаутаро Мартинес

Националният отбор на Аржентина записа впечатляваща победа с 4:0 над Мексико в контролна среща между двата тима, играна на “Аламодоум” в Сан Антонио, САЩ. “Гаучосите” бяха без някои основни играчи, включително и голямата си звезда Лионел Меси. В негово отсъствие обаче блесна нападателят на Интер Лаутаро Мартинес, който вкара три от четирите гола в