Защо Радев не вземе милиарди от златодобива? Отдадена ли е на метало-олигарх Соф. област
Защо, вместо да се чудим как да вържем бюджета, не вдигнем подигравателните концесионни такси, които при това се събират върху количества, посочени без контрол на данните от добива на злато, сребро и други ценни метали? Защо не ги направим от 1,5-2,5%, колкото са в момента, до минималните за останалия свят 30-50%? И дума не казва по темата премиерът

