placeholder
placeholder

Спорт: Адриан Андреев се класира за осминафиналите на „Ориндж Боул“

Снимка: АФП Плантейшън. Адриан Андреев се класира за третия кръг на турнира по тенис за юноши и девойки „Ориндж Боул“ в Плантейшън, щата Флорида, който е от най-високата категория „А“. Турнирът се води неофициално световно първенство по тенис за таланти от 12 до 18 години. На сингъл Андреев, който е водач в схемата, победи със 7:5, 6:1 Лилиан Мармузе

Адриан Андреев убедително достигна осминафиналите на Orange Bowl

Адриан Андреев се класира за третия кръг на турнира по тенис за юноши и девойки Orange Bowl в Плантейшън, щата Флорида, който е от най-високата категория "А". Надпреварата се води неофициално световно първенство по тенис за таланти от 12 до 18 години. На сингъл Андреев, който е водач в схемата победи със 7:5, 6:1 Лилиан Мармузе от Франция. Адриан изоставаше

Втора победа за Адриан Андреев на Ориндж Боул

Адриан Андреев се класира за третия кръг на турнира по тенис за юноши и девойки "Ориндж Боул" в Плантейшън, щата Флорида, който е от най-високата категория "А". Надпреварата се води неофициално световно първенство по тенис за таланти от 12 до 18 години. На сингъл Андреев, който е водач в схемата победи със 7:5, 6:1 Лилиан Мармузе от Франция. Адриан

Адриан Андреев в трети кръг на "Ориндж Боул"

Българинът Адриан Андреев се класира за третия кръг на турнира по тенис за юноши и девойки "Ориндж Боул" в Плантейшън, щата Флорида, който е от най-високата категория "А". На единично Андреев, който е водач в схемата при 18-годишните победи със 7:5, 6:1 Лилиан Мармузе от Франция. Адриан изоставаше с 3:5 в първия сет, но спечели следващите четири гейма

Адриан Андреев с втора победа на "Ориндж Боул"

Адриан Андреев се класира за третия кръг на турнира по тенис за юноши и девойки "Ориндж Боул" в Плантейшън, щата Флорида, който е от най-високата категория "А". Надпреварата се води неофициално световно първенство по тенис за таланти от 12 до 18 години. Андреев, който е водач в схемата победи със 7:5, 6:1 Лилиан Мармузе от Франция. Той изоставаше

Андреев с победа и на двойки

Адриан Андреев направи успешен старт и в надпреварата на двойки на най-престижния юношески тенис турнир „Ориндж Боул“. 17-годишният софиянец и британският му партньор Антон Матушевич надиграха с 6:2, 6:4 Себастиан Гима (Румъния) и Джошуа Лападат (Канада). Така дуетът, който е поставен под №1 в схемата, ще срещне във втория кръг амеприканците Джейкъб

Спорт: Адриан Андреев с победа и на двойки

Снимка: АФП Плантейшън. Адриан Андреев се класира за втория кръг и на двойки на турнира "Ориндж Боул", неофициално световно отборно първенство по тенис за таланти от 12 до 18 години, в Плантейшън, Съединените щати. Андреев и Антон Матушевич (Великобритания), поставени под номер 1 в схемата, спечелиха срещу Себастиан Гима (Румъния) и Джошуа Лападат

Андреев стартира с победа и на двойки на "Ориндж Боул"

Българинът Адриан Андреев се класира за втория кръг и на двойки на турнира "Ориндж Боул", неофициално световно отборно първенство по тенис за таланти от 12 до 18 години, в Плантейшън (САЩ). Андреев и Антон Матушевич (Великобритания), поставени под номер 1 в схемата при дуетите при юношите до 18 години, спечелиха срещу Себастиан Гима (Румъния) и Джошуа

Адриан Андреев започна с победа и на двойки на Orange Bowl

Адриан Андреев се класира за втория кръг и на двойки на турнира по тенис за юноши и девойки Orange Bowl в Плантейшън, щата Флорида, който е от най-високата категория "А". Надпреварата се води неофициално световно първенство по тенис за таланти от 12 до 18 години. Поставените под №1 Андреев и Антон Матусевич (Великобритания), победиха Себастиан Джима