Черно море разгроми Локо ГО с 13 юноши от школата

Черно море записа разгромна победа в последната си контрола от предсезонната подготовка. “Моряците” победиха тима на Локомотив (Горна Оряховица) с 6:1 на стадион “Тича” във Варна. Матиас Курьор вкара на два пъти в 18-ата и 26-ата минути. Васил Панайотов покачи на 3:1 след страхотен гол от центъра в 45-ата. Денислав Ангелов в 66-ата и 89 минути,

Черно море громи преди началото на сезона

Черно море записа разгромна победа в последната си контрола от предсезонната подготовка. “Моряците” победиха тима на Локомотив Горна Оряховица с 6:1 на стадион “Тича” във Варна. Матиас Курьор и Денислав Ангелов бяха точни на два пъти, а по веднъж се разписаха Васил Панайотов  и Радослав Златев. За гостите точен бе Петър Чалъков. В мача Илиан Илиев

Черно море разгроми Локо ГО в последната си контрола

В мача Илиан Илиев използва 13 юноши излезли от школата на Черно море, като голяма част са от отбора на “зелено-белите” в елитната група до 19 години. Черно море записа разгромна победа в последната си контрола от предсезонната подготовка. “Моряците” победиха тима на Локомотив Горна Оряховица с 6:1 на стадион “Тича” във Варна. Матиас Курьор на два

Черно море завърши контролите с разгромна победа

Черно море записа разгромна победа в последната си контрола от предсезонната подготовка. "Моряците" победиха тима на Локомотив Горна Оряховица с 6:1 на стадион "Тича" във Варна. Матиас Курьор на два пъти в 18-ата и 26-ата минути,  Васил Панайотов в 45-ата вкара страхотен гол от центъра на терена, Денислав Ангелов в 66-ата и 89 минути, и Радослав Златев

Черно море попиля Локо ГО в последната си контрола

Черно море записа разгромна победа в последната си контрола от предсезонната подготовка. “Моряците” победиха тима на Локомотив Горна Оряховица с 6:1 на стадион “Тича” във Варна. Матиас Курьор на два пъти в 18-ата и 26-ата минути,  Васил Панайотов в 45-ата вкара страхотен гол от центъра на терена, Денислав Ангелов в 66-ата и 89 минути, и Радослав Златев

Черно море записа разгромна победа в последната си контрола от предсезонната подготовка. “Моряците” победиха тима на Локомотив Горна Оряховица с 6:1 на стадион “Тича” във Варна. Матиас Курьор на два пъти в 18-ата и 26-ата минути,  Васил Панайотов в 45-ата вкара страхотен гол от центъра на терена, Денислав Ангелов в 66-ата и 89 минути, и Радослав Златев

Загуба за отбора на Митрев в негово отсъствие

Божидар Митрев отново остана на пейката, а неговият Волунтари отстъпи с 1:2 на Политехника Яш в среща от 12-ия кръг на плейофите във втората осмица на румънското първенство. Отборът на бившия страж на Левски поведе, но допусна обрат и пропусна да измести Академика Клинчени от осмата позиция. Волунтари не е в добра форма през последните седмици, но

Черно море със загуба от Добруджа във втората си контрола за деня

Черно море загуби от Добруджа с 0:3 втората си контролa днес, играна на стадион “Младост” във Варна. В първия спаринг за деня “моряците” победиха Созопол с 2:0. В проверката с добричлии участие взеха 9 юноши, излезли от школата на клуба, като повечето са от талантите, които ще защитават цветовете на варненския тим в Елитната група до 19 години през

Добруджа тресна здраво Черно море, Курьор пропусна дузпа

Черно море загуби от Добруджа с 0:3 втората си контрола за деня. Мачът се игра на стадион "Младост" във Варна. Гостите откриха резултата още в 9-минута, а гола реализира Иван Цачев. В 27-та минута Добруджа можеше да удвои преднината си, но след удара на Христиан Казаков отляво топката премина встрани от вратата. В 32-та минута Мехди Букаси засече

Черно море загуби от Добруджа втората си контрола за деня

Черно море загуби от Добруджа с 0:3 втората си контролна среща днес, играна на стадион "Младост" във Варна. В първия спаринг за деня "моряците" на Илиан Илиев победиха Созопол с 2:0. В проверката с добричлии участие взеха 9 юноши, излезли от школата на клуба, като повечето са от талантите, които ще защитават цветовете на варненския тим в Елитната група