Един Джеко доближи Интер до 1/8-финалите в Шампионската лига

Интер победи Шахтьор Донецк с 2:0 в много важен мач за италианския шампион в Група D на Шампионската лига. "Нерадзурите" откриха резултата един час след началото на двубоя с красив гол на Един Джеко, а малко след това босненецът с втория си гол удвои преднината на домакините. С победата Интер временно се изкачи на първата позиция в групата с актив

НА ЖИВО: Интер - Шахтьор Д 2:0, отмениха гол на домакините

Интер и Шахтьор Донец играят при резултат 2:0 в много важен мач и за двата отбора в Група D на Шампионската лига. "Нерадзурите" откриха резултата след малко над един час игра с красив гол на Един Джеко, а малко след това босненецът с втория си гол удвои преднината на домакините. "Нерадзурите" стартираха агресивно и от първия съдийски сигнал притисна

НА ЖИВО: Интер - Шахтьор Д 0:0, отмениха гол на домакините

Интер и Шахтьор Донец играят при резултат 1:0 в много важен мач и за двата отбора в Група D на Шампионската лига. "Нерадзурите" стартираха агресивно и от първия съдийски сигнал притисна съперника си в собствената му половина. Във 2-ата минута Марсело Брозович получи в наказателното поле след центриране от корнер. Хърватинът нанесе изстрел, но прати

В МИЛАНО: Интер пречупи Шахтьор с 2 гола на Джеко за 6 минути

Интер постигна ключова победа с 2:0 над гостуващия Шахтьор (Донецк) и почти си осигури участие в осминафиналите на Шампионска лига. В герой за „нерадзурите“ на „Джузепе Меаца“ се превърна босненският нападател Един Джеко, който реализира и двата гола в рамките само на 6 минути пред второто полувреме. Благодарение на успеха си италианският тим оглави

НА ЖИВО: Интер - Шахтьор Д 0:0

Интер и Шахтьор Донец играят при резултат 0:0 в много важен мач и за двата отбора в Група D на Шампионската лига. Двубоят ще стартира в 19:45 часа и може да бъде проследен на живо на сайта Gong.bg . "Нерадзурите" стартираха агресивно и от първия съдийски сигнал притисна съперника си в собствената му половина. Във 2-ата минута Марсело Брозович получи

На живо: Интер 0:0 Шахтьор

Гласувай: 0 0 A+ A- Без голове през първото полувреме на „Джузепе Меаца“. Отборите на Интер и Шахтьор Донецк играят при резултат 0:0 в двубой от група „D“ на Шампионската лига. Домакините влязоха по-добре в срещата и още във 2-ата минута Марсело Брозович нанасе удар от корнер, който обаче не намери целта. 10 минути по-късно Николо Барела получи кълбото