Григор: Последните месеци бяха много трудни, поздравления за Томи

Българската тенис-звезда Григор Димитров говори от микрофона на корта след края на финала на турнира в Стокхолм, в който той отстъпи на Томи Пол (САЩ) с 4:6, 3:6 за час и 24 минути игра. За Димитров това е четвърто участие на финал в шведската столица, където остава с една победа и вече има три поражения. "Аз съм много щастлив и благодарен да играя

Григор Димитров отстъпи в два сета на американеца Томи Пол на финала в Стокхолм

Последните месеци бяха много трудни за мене, но с екипа ми направихме голяма стъпка напред, заяви Гришо по микрофона от корта след мача и благодари на публиката в шведската столица Американецът Томи Пол победи Григор Димитров с 6:4, 6:3 на финала на турнира по тенис в зала в Стокхолм, предаде БТА. До момента и двамата имаха по една титла в това състезание

Гришо загуби от Томи Пол на финала в Стокхолм (СНИМКИ)

Г ригор Димитров загуби във финала на турнира на твърда настилка в зала от сериите АТР 250 в Стокхолм (Швеция) с награден фонд 767455 евро. Българинът отстъпи с 4:6, 3:6 от №13 в световната ранглиста Томи Пол (САЩ). Срещата продължи 86 минути. Източник: БГНЕС Димитров игра за четвърти път финал в Стокхолм,

Григор Димитров: Последните месеци бяха много трудни за мен

Българската тенис-звезда Григор Димитров говори от микрофона на корта след края на финала на турнира в Стокхолм, в който той отстъпи на Томи Пол (САЩ) с 4:6, 3:6 за час и 24 минути игра. За Димитров това е четвърто участие на финал в шведската столица, където остава с една победа и вече има три поражения, предаде БТА. "Аз съм много щастлив и благодарен

Томи Пол би Григор на финала в Стокхолм

Томи Пол победи Григор Димитров с 6-4, 6-3 на финала на турнира в Стокхолм. До момента и двамата имаха по една титла в това състезание. Наградният фонд на надпреварата е 767 455 евро. От днес обаче Томи Пол е двукратен победител, а Димитров остава с един трофей и три загубени финала. Българинът остава и с общо девет титли от ATP-тура в кариерата си

НА ЖИВО: Григор Димитров - Томи Пол 1:4

Григор Димитров и Томи Пол играят при резултат 1:4 във финала на турнира от сериите ATP 250 в Стокхолм. Мачът е насрочен за 16:00 часа. В Gong.bg ще проследим на живо всичко най-интересно от двубоя за вас! Димитров достигна до финала след впечатляващи победи над Кентен Алис, Доминик Щрикер и Талон Грикспор, в мач, в който се наложи да прави обрат.