Джокович отвърна на Де Минор: Отдавна ми е ясно какво мисли за мен

Новак Джокович и Алекс де Минор се изправиха един срещу друг в осминафиналите на Аустрелиън Оупън, където сърбинът нанесе разгромно поражение на представителя на домакините, отпускайки му едва пет гейма. В последвалото интервю на корта бившият номер едно бе попитан защо беше толкова безмилостен срещу австралиеца, а отговорът на 21-кратния шампион от

Нова вражда в тениса? Джокович също не се изказа ласкаво по адрес на Де Минор

Нова вражда в тениса? Джокович също не се изказа ласкаво за Де Минор

Циципас мина през Лехечка за трети пореден 1/2-финал на Australian Open

Стефанос Циципас се класира за третия си пореден и общо четвърти полуфинал в последните пет години на Australian Open, след като надигра Иржи Лехечка в три сета – 6-3, 7-6 (2), 6-4, за около два часа и 20 минути игра. Първата ракета на Гърция потегли уверено в двубоя с непоставения чех, който дебютира на тази фаза в турнир от Големия шлем, правейки

Циципас и Азаренка са на полуфинал в Мелбърн

Стефанос Циципас ще играе за трета поредна година в полуфиналите на Australian Open. Поставеният под номер 3 Циципас се наложи след 6-3, 7-6(2), 6-4 над чеха Иржи Лехечка. Досега той никога не е успявал да стигне до финала. Негов съперник в четвъртия му опит ще бъде олимпийският вицешампион Карен Хачанов . Циципас стигна само до пет точки за пробив

В момент на раздразнение: Циципас остана близо до дисквалификация в Мелбърн

Стефанос Циципас изнесе поредната си безупречена продукция от началото на новия сезон, надигравайки Иржи Лехечка с 3:0 сета и така се класира за своя четвърти полуфинал на Аустрелиън Оупън. Впоследствие гъркът призна, че това е най-трудната му трисетова победа изобщо и можехме нагледно да видим колко сили хвърли Циципас, за да неутрализира съпротивата