Комисията по туризъм и Националният борд по туризъм очертаха приоритетите за съвместна работа

Комисията по туризъм и Националният борд по туризъм очертаха приоритетите за съвместна работа

Сред водещите теми на срещата бе продължаване на идеята за създаване на междуинституционален фонд Бранд България По инициатива на председателя на Комисията по туризъм към Народното събрание Росица Кирова се проведе първа работна среща с представители на Националния борд по туризъм. На срещата присъстваха Красимир Гергов, председател на НБТ, д-р Мартин

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах