Евертън и Лестър не се победиха

Отборите на Евертън и Лестър не се победиха и завършиха 1:1 в двубой от 20-ия кръг на английската Премиър лийг. Хамес Родригес откри за "карамелите" в 30-та минута, а Юри Тилеманс изравни в 67-ата. Така Лестър остана трети във временното класиране с актив от 39 точки, докато Евертън е седми с 33. "Карамелите" първи успяха да нанесат удар, след като

Евертън - Лестър Сити 1:1 /репортаж/

Евертън и Лестър завършиха при резултат 1:1 в двубой от 20-вия кръг на Висшата лига. Хамес Родригес откри в 30-та минута, а Юри Тилеманс изравни в 67-та. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Евертън и Лестър не се биха в здрав двубой

Евертън и Лестър завършиха при резултат 1:1 в двубой от 20-вия кръг на Висшата лига. Хамес Родригес откри в 30-та минута, а Юри Тилеманс изравни в 67-та. "Карамелите" първи успяха да нанесат удар, след като звездата Хамес Родригес откри резултаат в 30-та минута, с блестящ удар в скобата на вратата на Каспър Шмайхел за 1:0. През второто полувреме момчетата

Евертън - Лестър Сити 1:1

Лестър изравни на Евертън, 1:1, в двубой от поредния кръг на Висшата Лига. В 67-та минута "лисиците" оправдаха натиска си и изравниха. След разиграване Юри Тилеманс получи топката на границата на наказателното поле и със силен удар предизвика грешка на Джордан Пикфорф, за да стане резултата 1:1. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение

Евертън и Лестър не успяха да излъчат победител

Евертън и Лестър завършиха при резултат 1:1 в двубой от 20-вия кръг на Висшата лига. Хамес Родригес откри в 30-та минута, а Юри Тилеманс изравни в 67-та. "Карамелите" първи успяха да нанесат удар, след като звездата Хамес Родригес откри резултата в 30-та минута, с блестящ удар в скобата на вратата на Каспър Шмайхел за 1:0. През второто полувреме момчетата

Евертън - Лестър Сити 1:0 /първо полувреме/

Вижте най-интересните моменти от първата част между Евертън и Лестър Сити. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

СЛЕД ЗДРАВА БИТКА: Евертън и Лестър поделиха точките

Евертън и Лестър завършиха при резултат 1:1 срещата помежду си от 20-ия кръг на Висшата лига. Хамес Родригес откри резултата в 30-та минута, а в 67-ата Юри Тилеманс изравни на „Гудисън Парк“. "Карамелите" първи успяха да нанесат удар, след като звездата Хамес вкара със страхотен удар в горния ъгъл на вратата и не даде шанс на Каспър Шмайхел - 1:0.

Хамес наказа "лисиците"

Евертън води на Лестър с 1:0 след първата част на "Гудисън парк". Хамес Родригес откри в 30-та минута след блестящ удар в скобата на вратата на Каспър Шмайхел за 1:0. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .