Барчовски: Липсва ни ръст и класа, но съм горд с този отбор

Селекционерът на мъжкия ни национален отбор по баскетбол Росен Барчовски сподели, че е горд от тима си, въпреки загубата от Босна и Херцеговина с 61:80 в последен мач от квалификациите за Евро 2022. България си бе осигурила класиране на финалите в Грузия, Чехия, Германия и Италия. "Искахме да се борим, да играем за победа. Не ни стигнаха силите - и

Капитанът: Вярвах, че ще се класираме

Капитанът на националния отбор на България по баскетбол Чавдар Костов коментира представянето на неговите съотборници по време на днешната загуба от Босна и Херцеговина с 61:80. Стрелецът на Левски Лукойл получи почивка след тежката битка срещу Латвия преди два дни. Лоша последна четвърт провали България срещу Босна и Херцеговина, страхотен дебют за

Барчовски похвали Костадинов и заяви: Той ще бъде част от националния в следващите 10-15 години

Изгряващата звезда на българския баскетбол Константин Костадинов получи похвали от селекционера на "лъвовете" Росен Барчовски. Както е известно, 17-годишният юноша на Реал Мадрид направи дебюта си за представителния тим на България, отчитайки се с 11 точки при загубата от Босна и Херцеговина с 61:80 от квалификациите за ЕвроБаскет 2022. Лоша последна

Дебютантът Костадинов: С нетърпение чакаме ЕвроБаскет 2022

17-годишният талант на Реал Мадрид Константин Костадинов записа първия си мач с екипа на мъжкия национален отбор на България по баскетбол. Крилото остави отлични впечатления още в дебюта си, след като наниза 11 точки с три тройки при загубата от Босна и Херцеговина с 61:80. Лоша последна четвърт провали България срещу Босна и Херцеговина, страхотен

България загуби от Босна в мач без значение

Мъжкият национален отбор на България по баскетбол завърши със загуба в квалификациите за ЕвроБаскет 2022. В мач без значение за крайното класиране в групата "лъвовете" отстъпиха с 61:80 (16:19, 22:24, 16:13, 7:24) на Босна и Херцеговина. Разликата в точките се получи едва в последната четвърт на мача. Талантът Константин Костадинов направи страхотен

Баскетболистите ни приключиха квалификациите за ЕвроБаскет със загуба

България приключи квалификациите с поражение от Босна и Херцеговина след 61:80. Босненците имаха преимущество на терена през целия мач, като на няколко път нашите успяваха да наваксат и да се приближат на близка разлика, но така и не успяха да стигнат до обрат. Почивка за този мач получиха Дий Бост и Чавдар Костов, а капитан на българите бе Александър

Росен Барчовски: Не ни стигнаха силите, но нашата работа си я свършихме

Селекционерът на мъжкия национален отбор на България по баскетбол Росен Барчовски призна, че силите на "лъвовете" са свършили по време на днешната загуба от Босна и Херцеговина с 61:80. Все пак националите ни си гарантираха участие на ЕвроБаскет 2022, като именно това е най-важно според селекционера. Лоша последна четвърт провали България срещу Босна

Загуба за баскетболистите ни в мач без значение за класирането

България загуби от Босна и Херцеговина с 61:80 в последния си мач от група "Н" на квалификациите за европейското първенство по баскетбол за мъже през 2022 година в Грузия, Чехия, Германия и Италия. Тази среща беше без значение и за двата отбора, които вече си бяха осигурили място на първенството на Стария континент. Капитанът на мъжкия национален отбор