placeholder
placeholder

Поредни титли за Радо Янков от държавния шампионат по сноуборд

Поредни титли от държавния шампионат по сноуборд в паралелните дисциплини спечели голямата ни звезда Радослав Янков (Амерс Спорт). Първенството организирано отлично от БФСки и Осогово спорт ЕООД се проведе на 13 и 14 март в Осогово. Участие в днешният паралелен слалом днес взеха 30 състезатели от водещите български клубове. При мъжете титлата спечели

Радо Янков с нови две титли от държавното по сноборд

Поредни титли от държавния шампионат по сноуборд в паралелните дисциплини спечели Радослав Янков (Амерс Спорт). Първенството се проведе на 13 и 14 март в Осогово. Участие в днешният паралелен слалом днес взеха 30 състезатели от водещите български клубове. При мъжете титлата спечели Радослав Янков, който на финала победи съотборника си Димитър Ганичев