placeholder
placeholder

Милуоки започна плейофите в НБА с победа

Отборът с най-добри показатели в редовния сезон Милуоки стартира плейофите с убедителна победа със 121:86 срещу Детройт. Янис Антетокунбо се отличи с "дабъл-дабъл" след 24 точки и 17 борби за 24 минути игра, а други седем играчи на Бъкс завършиха с двуцифрени точкови показатели. Джордж  Хил вкара 16 точки, Ерик Бледсоу добави 15. За Детройт най-резултатен

Хюстън започна плейофите в НБА по план

Брадата близо до трипъл-дабъл Какво се случи: Хюстън стартира с победа участието си в плейофите на НБА . В своята “Тойота сентър” “ракетите” не допуснаха грешка срещу Юта след 122:90 и вече имат предимство в серията от първия кръг на елиминациите. Най-добри: Джеймс Хардън бе близо до трипъл-дабъл за Хюстън след 29 точки, 8 борби и 10 асистенции. Ерик

Портланд постигна победа в плейофите след три години

Портланд Трейл Блейзърс надигра Оклахома Сити Тъндър със 104:99 в първи плейоф на Запад. Това бе първи успех за домакините в плейофите от три години насам. Те бяха в серия от 10 поредни загуби. През 2017 и 2018 отборът бе надигран с 0:4 от Голдън Стейт Уориърс и Ню Орлиънс Пеликанс. Трейл Блейзърс започнаха вихрено и поведоха с 39:25. Разликата стигна

Янис и Милуоки унищожиха Детройт в мач №1 от серията

Бъкс достигнаха до преднина в двубоя от 43 точки Какво се случи: Милуоки не остави никакви шансове на Детройт в мач №1 от серията от първия кръг в плейофите на НБА . Бъкс минаха през съперника си с убедителното 121:86 и излязоха напред с 1-0 победи. Най-добри: 23 минути в игра бяха необходими на Янис Адетокубо , за да стигне до още един дабъл-дабъл

Милуоки започна плейофите в НБА с голяма победа

Отборът с най-добри показатели в редовния сезон Милуоки стартира плейофите с убедителна победа със 121:86 срещу Детройт. Янис Антетокунбо се отличи с "дабъл-дабъл" след 24 точки и 17 борби за 24 минути игра, а други седем играчи на Бъкс завършиха с двуцифрени точкови показатели. Джордж Хил вкара 16 точки, Ерик Бледсоу добави 15. За Детройт най-резултатен

ОБЗОР: Милуоки започна с победа плейофите в НБА (РЕЗУЛТАТИ)

Портланд прекъсна негативна серия в плейофите на НБА

Трейл Блейзърс оцеляха в дуела с Оклахома Какво се случи: След осем поредни загуби в плейофите на НБА, Портланд дочака победа . У дома Трейл Блейзърс се наложиха над Оклахома със 104:99 и поведoха с 1-0 в серията от първия кръг на елиминациите в най-силното първенство в света. Най-добри: Деймиън Лилард завърши с 30 точки за Портланд. Си Джей Маккалъм

Ракетите и Елените тръгнаха ударно в плейофите  на НБА

Ракетите и Елените тръгнаха ударно в плейофите на НБА

Хюстън и Милуоки постигнаха разгромни победи в плейофите на НБА и показаха, че имат големи амбиции през сезона. Ракетите разбиха Юта със 122:90 след много силна защита и 15 тройки. Джеймс Хардън се отмете с 29 точки и 10 асистенции, а и останалите титуляри завършиха с двуцифрени показатели. Джазмените се стремиха да накарат Брадата да пробива надясно,

Портланд строши каръка и взе първия мач с Оклахома

Тимът на Портланд Трейлблейзърс стартира по възможно най-добрият начин плейофната серия в осминафиналите в западната конференция на НБА. Портланд надделя със 104:99 над Олкахома Сити Тъндър в първия мач в серията между двата тима. Това бе първи успех за домакините в плейофите на НБА от десет поредни срещи. Грандиозен мач за Портланд направи центърът