Рангелов: Научихме много от мача с Байерн

„Беше ни много тежко срещу “Байерн”, но смятам, че се представихме добре и не се предадохме до последната минута. Нашият състав е млад и го чака добро бъдеще. За нас мачът беше важен, защото научихме много от него.“ Това заяви 36-годишният капитан на “Енерги” Димитър Рангелов след загубата с 1:3 от гранда “Байерн” в среща от I кръг на турнира за купата

Ковач е категоричен: Годините на Перишич не са от значение

Треньорът на Байерн Мюнхен Нико Ковач подчерта, че възрастта на новото попълнение на баварците Иван Перишич не трябва да бъде обект на негативни коментари. По-рано днес футболистът официално бе обявен за ново попълнение в тима. Перишич мина успешно медицинските прегледи и ще играе под наем на стадион "Алианц Арена" до края на сезона с опция за закупуване

Стряскащите прилики между Перишич и Матеус + СНИМКА

Новото попълнение на Байерн Мюнхен Иван Перишич върви по стъпките на баварската легенда Лотар Матеус. Статистика на Opta показва, че Перишич е първият футболист след Матеус, който напуска Интер заради Байерн. Носителят на Златната топка го стори през 1992 година. Справка на Gol.bg показва, че между двамата играчи има много общи неща. 27 години делят

Нико Ковач: Получи се хубав спектакъл

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Нико Ковач остана доволен от играта в двубоя от първия кръг на турнира за Купата на Германия срещу Енерги в Котбус. Двубоят завърши с успех 3:1 за баварците, а бившият национал Димитър Рангелов изведе домакините като капитан и остана на терена до 74-ата минута. "Отборът ми игра добре. През второто полувреме трябваше да

Байерн (Мюнхен) изхвърли отбора на Рангелов от Купата на Германия

Отборът на Байерн (Мюнхен) не допусна изненада срещу Енерги (Котбус) в мач от първия кръг на турнира за Купата на Германия и продължава напред след успех с 3:1 като гост. Двубоят се изигра при фантастична атмосфера на Стадиона на приятелството в Котбус, а бившият национал Димитър Рангелов изведе домакините като капитан. Рангелов хвърли много сили и

Рангелов и „Енерги“ без шанс срещу „Байерн“

Димитър Рангелов и футболистите на „Енерги“ изживяха своя звезден миг – дуел срещу „Байерн“ за купата на Германия. Българският нападател изведе четвъртодивизионния тим като капитан, но съмнение за крайния резултат не остана – 3:1 за шампиона. Рангелов игра почти през целия мач, беше сменен накрая. Миналия сезон голмайсторът се завърна в „Енерги“, където

Байерн Мюнхен привлече Иван Перишич

Байерн Мюнхен привлече в състава си Иван Перишич от Интер. 30-годишният хърватин пристига на "Алианц Арена" под наем за един сезон за сумата от 5 милиона евро, като в договора между двата клуба е заложена и опция за откупуването му през следващото лято срещу още 20 милиона евро. Така Перишич се завръща в Германия, където игра преди време с екипите

Перишич официално стана играч на Байерн

Крилото на Интер Иван Перишич официално премина в тима на Байерн Мюнхен, където ще играе под наем през следващия сезон. Хърватският национал вчера премина медицински прегледи на базата на баварците, след което договори личните си условия, като според медиите той ще получава по 4.5 милиона евро на година. От Байерн ще платят на Интер 5 милиона евро

Рангелов не успя да спре Байерн за Купата

Носителят на Купата на Германия Байерн Мюнхен стартира с очаквана победа защитата си на трофея, след като спечели с 3:1 срещу Енерги Котбус. Мачът се игра пред повече от 20 000 зрителите и бе доста интересен. За домакините до 74-ата минута игра българския нападател Димитър Рангелов, който отново е част от състава, но разликата в класите бе твърде голяма

Байерн надви Рангелов и Енерги

Байерн Мюнхен се справи с Енерги Котбус и спечели мача с 3:1 в двубой от първия кръг в турнира за Купата на Германия. За домакините титуляр стартира Димитър Рангелов, който беше заменен в 74-ата минута от Брошински. Байерн беше доста по-активният тим на терена и Роберт Левандовски откри резултата в 32-ата минута на двубоя. В 65-ата минута Кингсли Коман