Фермерското изложение "Нашето родно" ще бъде пред сградата на земеделското министерство в София днес и утре
Националната поредица от фермерски изложения „Нашето родно“ 2026 продължава на 26 и 27 юни в София. Производителите ще демонстрират своята продукция пред сградата на Министерството на земеделието и храните, съобщават от Българския фермерски съюз. Инициативата е стартирала с цел да популяризира българските продукти и да създаде директна връзка между



