Реакциите от лагера на Уругвай след мача с Южна Корея

Какви са реакциите на уругвайските фенове след нулевото равенство с Южна Корея? "Урусите" удариха две греди - една на Диего Годин и една на Феде Валверде, но и азиатският тим имаше шансове. Какво споделиха латиноамериканските привърженици - в прикаченото видео!

Уругвай срещу Южна Корея: Много битка, малко футбол

В двубой от група Н на световното първенство по футбол на „Едюкейшън Сити Стейдиъм“ отборите на Уругвай и Южна Корея завършиха 0:0. Това беше четвъртото нулево реми на Мондиал 2022. Двата отбора предложиха много битка, но малко футбол, пише sportal.bg. “Урусите” удариха на два пъти гредите. Диего Годин нацели страничния стълб малко преди почивката,

Две греди лишиха Уругвай от победата над Република Корея

Мачът от група „H“ на Мондиала завърши при нулево равенство Уругвай и Република Корея завършиха при равенство 0:0 в първа среща от група „Н“ на Световното първенство по футбол в Катар. Двата състава изиграха равностоен сблъсък, а уругвайците на два пъти удариха греда. Първата по-опасна атака в срещата бе на сметката на Уругвай в 19-ата минута, когато

Уругвай и Южна Корея записаха негативно постижение

В мача между двата тима не е имало нито един точен удар. Двубоят между националните състави на Уругвай и Южна Корея завърши при резултат 0:0, а официалната статистика на ФИФА сочи, че футболистите на двата отбора не са отправили нито един точен удар по по посока на една от двете врати. Играчите на двата тима отправиха общо 16 изстрела, но нито един

Отборите на Уругвай и Република Корея завършиха при равенство 0:0

Снимка: БТА Отборите на Уругвай и Република Корея завършиха при равенство 0:0 в първа среща от група „Н“ на Световното първенство по футбол в Катар. Двата състава изиграха равностоен сблъсък, а уругвайците на два пъти удариха греда, съобщи БТА. Първата по-опасна атака в срещата бе на сметката на Уругвай в 19-ата минута, когато Федерико Валверде засече