Манчестър Юнайтед се сгромоляса с гръм и трясък срещу последния насред "Олд Трафорд"

Истинска сензация поднесе последният в класирането Шефилд Юнайтед, след като победи насред "Олд Трафорд" тима на Манчестър Юнайтед с резултат 2:1 в мач от 20-ия кръг на английската Висша лига. Кийн Браян откри в 23-ата, но Хари Магуайър изравни в 64-ата минута. Оливър Бърк обаче дари "остретата" с така важните три точки в 74-ата минута. Gulliver/GettyImages

Истинска сензация поднесе последния в класирането Шефилд Юнайтед, след като победи насред "Олд Трафорд" тима на Манчестър Юнайтед с резултат 2:1 в мач от 20-ия кръг на английската Висша лига. Кийн Браян откри в 23-ата, но Хари Магуайър изравни в 64-ата минута. Оливър Бърк обаче дари "остретата" с така важните три точки в 74-ата минута. Gulliver/GettyImages

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед 1:2, "остриетата" отново са напред

Отборите на Манчестър Юнайтед и Шефилд Юнайтед играят при резултат 1:2 в мач от 20-ия кръг на английската Висша лига. Кийн Браян откри в 23-ата, но Хари Магуайър изравни в 64-ата минута. Оливър Бърк отново даде аванс на гостите в 74-ата минута. Двубоят можете да го проследите в пряко предаване по DIEMA SPORT 2 , както и онлайн на платформата PLAY DIEMA

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед 1:1, Магуайър изравни

Отборите на Манчестър Юнайтед и Шефилд Юнайтед играят при резултат 1:1 в мач от 20-ия кръг на английската Висша лига. Кийн Браян откри в 23-ата, но Хари Магуайър изравни в 64-ата минута. Двубоят можете да го проследите в пряко предаване по DIEMA SPORT 2 , както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA . Gulliver/GettyImages 74 снимки „Червените дяволи“

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед 0:1, домакините търсят изравняването

Отборите на Манчестър Юнайтед и Шефилд Юнайтед играят при резултат 0:1 в мач от 20-ия кръг на английската Висша лига. Кийн Браян откри в 23-ата минута. Двубоят можете да го проследите в пряко предаване по DIEMA SPORT 2 , както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA . Gulliver/GettyImages 70 снимки „Червените дяволи“ имат шанса да си върнат първата

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед 0:1, начало на втората част

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед, "остриетата" с аванс на почивката

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед, "остриетата" шокираха "Олд Трафорд"