Аталанта изхвърли Лацио от Купата на Италия

Аталанта отстрани Лацио от турнира за Купата на Италия след победа с 3:2 в 1/8-финал. Почти цяло второ полувреме "бергамаските" играха с 10 души, след като бившият защитник на Лудогорец - Хосе Паломино бе изгонен с директен червен картон в 53-ата минута. Аталанта поведе още в 7-ата минута чрез Берат Джимсити, който вкара с удар отблизо. Малко след

Страхотен сблъсък, пет гола, червен картон и пропусната дузпа определиха полуфиналиста между Аталанта и Лацио

Аталанта и Лацио изнесоха истинско шоу за феновете в сблъсъка си от четвъртфиналите за Купата на Италия завършвайки 3:2 в полза на домакините. Срещата предложи почти всичко, за да задоволи футболните фенове - пет гола, червен картон, пропусната дузпа и много напрежение. Головете за домакините бяха дело на Берат Джумсити (7’), Руслан Малиновски (37’)

Аталанта сложи край на мечтите на Лацио за Купата на Италия

Аталанта отстрани Лацио от турнира за Купата на Италия след победа с 3:2 в 1/8-финалния мач между двата отбора. Почти цяло второ полувреме "бергамаските" играха с 10 души, след като бившият защитник на Лудогорец - Хосе Паломино бе изгонен с директен червен картон в 53-ата минута. Аталанта поведе още в 7-ата минута чрез Берат Джимсити, който вкара с

Аталанта успя с човек по-малко да елиминира Лацио за Купата

Бергамаските спечелиха с 3:2 след битка с обрати, червен картон и изпусната дузпа Аталанта се класира за полуфиналите на Купата на Италия след трудна победа с 3:2 над гостуващия Лацио. Двубоят беше изпълнен с динамика, напрежение и обрати, като домакините играха голяма част от второто полувреме в намален състав, което не им попречи да се поздравят

ЗДРАВА БИТКА В БЕРГАМО: Аталанта изхвърли Лацио от Купата с човек по-малко (ВИДЕО+СНИМКИ)

Аталанта успя да елиминира Лацио от Купата на Италия. Като домакин те победиха с 3:2 "орлите", макар над половин час да играха с 10 души на терена. Срещата на "Джевис" започна шеметно за бергамаските и още в 7-та минута Джимсити стигна до спорна топка и я заби в долния десен ъгъл за 1:0. Само десет минути по-късно обаче Ведат Муричи изравни. Таранът