Олег Невзоров: Не съм бягал от България
Олег Невзоров: Не съм бягал от България

Олег Невзоров: Не съм бягал от България

Н е съм бягал от България и не се чувствам виновен за нищо, каза пред журналисти във Варна Олег Невзоров - собственик на украинската корпорация КУБ, свързана с комплекса в местността Баба Алино. Днес той бе на разпит в полицията в града, а процесуално-следствените действия са свързани с досъдебните производства, образувани заради случая „Баба Алино“

Олег Невзоров: Не се чувствам виновен. Комплексът в "Баба Алино" е законен, имаме всички документи

Олег Невзоров: Не се чувствам виновен. Комплексът в "Баба Алино" е законен, имаме всички документи

Не се чувствам виновен, комплексът в "Баба Алино" е законен, имаме всички документи и ще дадем информация след края на проверката на съответните институции. Това каза собственикът на „КУБ Корпорация“ Олег Невзоров, цитиран от bTV. Той е бил установен от служители на МВР веднага след влизането си в България на 16 юни 2026 г., като за това незабавно

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах