На тържествено събитие Община Добричка връчи годишните си награди за 2025 година
На тържествено събитие Община Добричка връчи годишните си награди за 2025 година

На тържествено събитие Община Добричка връчи годишните си награди за 2025 година

По време на тържество, организирано за празника на Община Добричка, бяха връчени годишните награди за отличаващи се кметства, училища, детски градини и читалища за 2025 година. Събитието се състоя в концертна зала „Добрич“, а кметът Соня Георгиева бе домакин на инициативата. Георгиева се обърна към присъстващите и изрази благодарността си към тях.

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах