На тържествено събитие Община Добричка връчи годишните си награди за 2025 година
По време на тържество, организирано за празника на Община Добричка, бяха връчени годишните награди за отличаващи се кметства, училища, детски градини и читалища за 2025 година. Събитието се състоя в концертна зала „Добрич“, а кметът Соня Георгиева бе домакин на инициативата. Георгиева се обърна към присъстващите и изрази благодарността си към тях.


