Астън Мартин категорични: Алонсо остава в отбора и след 2026 година
Астън Мартин категорични: Алонсо остава в отбора и след 2026 година

Астън Мартин категорични: Алонсо остава в отбора и след 2026 година

В последните дни в света на Формула 1 се разгоряха спекулации относно бъдещето на Фернандо Алонсо, но от Астън Мартин побързаха да сложат край на всички догадки. Шефът на отбора Майк Крак изрази непоколебимата си вяра, че двукратният световен шампион ще продължи да носи зелените цветове и след края на сезон 2026. Въпреки появилите се информации за

Доменикали съчувства на Алонсо: Ако му дадат добър болид, ще има възможност да покаже таланта си

Доменикали съчувства на Алонсо: Ако му дадат добър болид, ще има възможност да покаже таланта си

Фернандо Алонсо, снимка: Спас Генев Стефано Доменикали отново се изказа в подкрепа на Фернандо Алонсо. Главният изпълнителен директор на F1 съчувства на двукратния световен шампион и се надява той да разполага с добър болид, с който да „покаже таланта си.“ Алонсо остава една от най-завладяващите фигури в този спорт. Испанецът има повече от 20-годишен

Ватанабе: Приемането на предизвикателството на F1 продължава да бъде част от ДНК-то на Хонда

Ватанабе: Приемането на предизвикателството на F1 продължава да бъде част от ДНК-то на Хонда

снимка: Астън Мартин Хонда отново потвърди ангажимента си към F1. Според президента на HRC Коджи Ватанабе марката световният шампионата продължава да бъде „част от ДНК-то“ на марката въпреки всички проблеми, с които се сблъска от началото на годината. Хонда е участвала няколко пъти в F1. В дадени случаи това е било като заводски отбор, а в други като

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах