Отразяването на Световното е обида, БНТ
Стискам зъби десет дни от началото на Световното. Т.е.нещо като стоте дни гратисен период за ново правителство,ама за БНТ и отразяването на Мондиала иде реч. За студиото с китарата,билярдната маса и персийския килим всичко е казано,Мексикото отдавна е убил интригата около капацитета си,гост-анализаторите са си част от наличния човешки материал,но едно

