placeholder
placeholder

Луди мачове проясниха 1/4-финалистите в Лига Европа

14-и март бе знаменит ден, що се отнася до мачовете в Лига Европа. Вторият по сила европейски клубен турнир ни предостави невероятни дуели от осминафиналите, като вече разбрахме останалите осем отбора, които ще спорят за трофея на финала в Баку. Хронологично в надпреварата продължиха: Челси, Валенсия, ФК Залцбург, Арсенал, Айнтрахт Франкфурт, Виляреал,

Драматични развръзки в Лига Европа, ясни са всички четвъртфиналисти

Тази вечер се изиграха и реваншите от осминафиналната фаза на Лига Европа. Вече са ясни най-добрите осем във втория по сила европейски клубен турнир. Това са: "Челси", "Наполи", "Валенсия", "Арсенал", "Айнтрахт" Франкфурт, "Виляреал", "Славия" Прага и "Бенфика". "Челси" разби като гост "Динамо" Киев с 5:0. Така английският тим продължава напред с изненадваща

Залцбург победи Наполи, но чудото остана далеч

Едва ли много хора са очаквали обрат за Залцбург след поражението с 0:3 от Наполи в първия двубой от осминафиналите на Лига Европа. Е, такъв не се случи, но австрийците се сбогуваха с турнира с победа след 3:1 на „Ред Бул Арена”. На практика всякаква интрига в сблъсъка приключи в 14-ата минута на мача, когато Аркадиуш Милик реализира попадение за Наполи

"Арсенал" е на 1/4-финал в Лига Европа. "Славия" (Прага) изхвърли "Севиля"

Голямата изненада на осминафиналите в Лига Европа е отпадането на "Севиля". Испанският тим е обичаен заподозрян за спечелване на турнира - в музея си има пет отличия, при това спечелени от 2006 г. насам, но се препъна пред демонстриралия голям дух "Славия" (Прага) след 3:4 след продължения (2:2 в първата среща). Епилогът на реванша в чешката столица

Челси смачка Динамо във вечерта на Жиру

Челси разби с категоричното 5:0 като гост Динамо Киев в осминафиналния мач реванш от Лига Европа. Оливие Жиру направиха страхотна вечер в украинската столица, след като се отличи с хеттрик. Французинът записа първия „перфектен“ хеттрик в историята на Лига Европа. Перфектният хеттрик включва голове с ляв и десен крак, както и с глава. Лондончани продължават

Челси, Наполи и Валенсия достигнаха 1/4-финалите на Лига Европа

Отборите на Челси, Наполи и Валенсия станаха първите отбори, които достигнаха до 1/4-финалите на Лига Европа. Лондончани разгромиха с 5:0 като гост Динамо в Киев и с общ резултат 8:0 продължават напред. С хеттрик за Челси се отчете френският нападател Оливие Жиру, а по един гол добавиха Маркос Алонсо и Калъм Хъдсън-Одой. Наполи загуби като гост от

Следи с GONG: Ясни са първите четвъртфиналисти в ЛЕ!

Ето, че настъпи денят, в който ще разберем кои ще са четвъртфиналистите в Лига Европа. Реваншите, които предстоят в четвъртък вечер, ще бъдат повече от вълнуващи, като някои от фаворитите ще трябва да правят големи обрати, за да си осигурят местата в по-нататъшната фаза от надпреварата. Арсенал има наглед най-тежката задача, като загуби срещу Рен с

Севиля и Интер аут от Лига Европа, Бенфика мина през...

Славия (Прага) надви рекордьора с пет трофея в Лига Европа Севиля с 4:3 след продължения и го елиминира на 1/8-финалите в турнира. Първата среща бе завършила 2:2 в Испания, а и редовното време в чешката столица приключи при същия резултат и се стигна до невероятна драма в продълженията, в които първо гостите поведоха, а след това домакините обърнаха

Всички резултати и голмайстори в Лига Европа (14.03)

Преминаха и 1/8-финалите в турнира Лига Европа . Зрелище определено не липсваше, а с това и попаденията в мачовете. Арсенал успя да сътвори обрат, докато другия английски гранд - Челси, нанесе нов тежък удар върху Динамо (Киев), вкарвайки пет гола. Наполи продължава напред, въпреки че претърпя загуба, докато Айнтрахт успя да изхвърли Интер от турнира

Следи с GONG: Бързи голове в първите мачове на Лига Европа