Алекс Колев посвети хеттрика си срещу Арда на сина си

Нападателят на ЦСКА 1948 – Александър Колев, посвети трите си попадения срещу Арда Кърджали на своя син. Колев реализира хеттрик при успеха с 5:1 в Бистрица, а при едно от попаденията отиде на трибуната и целуна своя син. Логично Колев бе избран за Играч на мача в анкетата на Gong.bg. “Време е Играчът на мача Алекс Колев да потегли към вкъщи! С шампанско,

ЦСКА 1948 се позабавлява с Арда и записа гръмка победа по пътя към Европа

Отборът на ЦСКА 1948 постигна една от най-изразителните си победи в efbet Лига. Футболистите на Николай Киров разбиха с 5:1 гостуващия Арда Кърджали, като и шестте гола в срещата паднаха до 35-ата минута на двубоя. Мачът в Бистрица започна изненадващо с гол за гостите още в 57-ата секунда. Точен за Арда бе Светослав Ковачев с далечен удар отдясно.

Ето кой грабна шампанското на Gong.bg след головото шоу в Бистрица

Александър Колев е Играч на мача в срещата между ЦСКА 1948 и Арда. Таранът отбеляза хеттрик за "червените", с който помогна за изразителната победа с 5:1 над кърджалийци. Втори остана неговият съотборник Ивайло Чочев, отчел се с две попадения при разгрома на столичани.

ЦСКА 1948 се позабавлява с Арда и записа гръмка победа

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Арда 5:1, "червените" се забавляват

Отборите на ЦСКА 1948 и Арда играят при резултат 5:1 във важен дуел от плейофната фаза на efbet Лига на стадион „Витоша“. Светослав Ковачев откри резултата със страхотен изстрел в долния ляв ъгъл още в първата минута, а Александър Колев в петата изравни, останал сам срещу вратаря. Четвърт час след началото на срещата Чочев донесе обрата за "червените",

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Арда 4:1, голова фиеста в Бистрица

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Арда 3:1, голово шоу в Бистрица

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Арда 1:1, два гола още до петата минута

Отборите на ЦСКА 1948 и Арда играят при резултат 2:1 във важен дуел от плейофната фаза на efbet Лига на стадион „Витоша“. Светослав Ковачев откри резултата със страхотен изстрел в долния ляв ъгъл още в първата минута, а Александър Колев в петата изравни, останал сам срещу вратаря. Резултатът в Бистрица бе открит още преди да са изминали 60 секунди

ЦСКА 1948 разби Арда с 5:1 и прати напрежението при Берое

"Червените" вече са на седмото място, но преди старозагорци да изиграят срещата си с Локо Пловдив ЦСКА 1948 разби с 5:1 Арда (Кърджали) в мача им от плейофите в група А на втората осмица в Първа лига. Всички по-интересни ситуации, включително и шестте гола, се случиха преди почивката. Секунди след първия съдийски сигнал тимът на Арда откри резултата