placeholder
placeholder

Сестри Стоеви стигнаха четвъртфиналите в Базел

Европейските шампионки на двойки Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха за четвъртфиналите на силния турнир по бадминтон от Световните Суперсерии 300 в Базел (Швейцария) с награден фонд 150 хиляди долара. Поставените под номер 2 в схемата българки победиха Юлфира Барка и Джауза Фадхила Сугиарто (Индонезия) с 22:20, 21:12 за 45 минути. В изключително

Мицова отпадна във втори кръг в Базел

Мария Мицова приключи участието си на силния турнир по бадминтон от Световните Суперсерии 300 в Базел (Швейцария) с награден фонд 150 хиляди долара. Българката отпадна във втория кръг на сингъл жени и на смесени двойки. Мицова загуби от осмата поставена в схемата рускиня Евгения Косецкая с 18:21, 19:21 за 33 минути. Във втория гейм русенката водеше

Сестри Стоеви се справиха с тайванки в Базел

Европейските шампионки на двойки Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха за втория кръг на силния турнир по бадминтон от Световните Суперсерии 300 в Базел (Швейцария) с награден фонд 150 хиляди долара. Поставените под номер 2 в схемата българки победиха Я Чин Су и Лин Фън Ху (Тайван) с 21:18, 21:12 за 40 минути. Стефани Стоева и Габриела Стоева

Стоеви започнаха с лесен успех в Базел

Европейските шампионки на двойки Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха за втория кръг на силния турнир по бадминтон от Световните Суперсерии 300 в Базел (Швейцария). Състезанието е с награден фонд 150 хиляди долара. Поставените под номер 2 в схемата българки победиха Я Чин Су и Лин Фън Ху (Тайван) с 21:18 и 21:12 за 40 минути. Стефани

Сестри Стоеви стигнаха втори кръг на Суперсериите в Базел

Мицова с две победи на старта в Базел

Мария Мицова стартира с победи на сингъл и смесени двойки на силния турнир по бадминтон от Световните Суперсерии 300 в Базел (Швейцария) с награден фонд 150 хиляди долара. На сингъл българката победи Мартина Репишка (Словакия) с 21:13, 21:19 за 34 минути. Следващата й съперничка е осмата поставена в схемата Евгения Косецкая (Русия). На смесени двойки

Мария Мицова записа победа на турнира в Базел

Мария Мицова стартира с победи на сингъл жени и на смесени двойки на силния турнир по бадминтон от Световните Суперсерии 300 в Базел (Швейцария) с награден фонд 150 хиляди долара. На единично левичарката от Русе победи Мартина Репишка (Словакия) с 21:13, 21:19 за 34 минути. Следващата й съперничка е осмата поставена в схемата рускиня Евгения Косецкая