placeholder
placeholder

Топалова загуби само два гейма за четвъртфинал в Анталия

Гергана Топалова се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира за жени в Анталия (Турция) с награден фонд от 15 хиляди долара. Поставената под №5 българка разгроми представителката на домакините Джемре Анъл с 6:1, 6:1 за 80 минути игра. За място на полуфиналите Топалова ще играе срещу третата поставена Лиза Матвиенко (Германия). В първия кръг

Петя Аршинкова и Гергана Топалова ще се борят за място на финал в Анталия

Петя Аршинкова и Гергана Топалова се класираха за полуфиналите на турнира по тенис в турския курорт Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставените под номер 4 в схемата българки победиха с 6:2, 7:5 Петра Янушкова (Канада) и Барбора Миклова (Чехия). В спор за място на финала Аршинкова и Топалова ще играят срещу първите поставени Калиса

Гергана Топалова с две победи в Анталия

Гергана Топалова постигна две победи за деня на турнира по тенис на червени кортове в турския курорт Анталия с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под номер 5 българка се класира за четвъртфиналите на сингъл след категоричен успех над представителката на домакините Джемре Анъл с 6:1, 6:1, а следващата й съперничка ще бъде третата в схемата

Топалова е четвъртфиналистка в Анталия

Националната ни състезателка Гергана Топалова се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в Анталия. В мач от втория кръг тя победи категорично туркинята Кемре Анил с 6:1 и 6:1 за час и 20 минути. Петте пробива в сервисите на съперничката срещу нито един осигуриха на Топалова безпроблемната победа. Съперничка на петата поставена в схемата наша

Гергана Топалова загуби само два гейма за място на 1/4 финал в Турция

Гергана Топалова се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира за жени в Анталия (Турция) с награден фонд от 15 хиляди долара. Поставената под номер 5 българка разгроми с 6:1, 6:1 представителката на домакините Джемре Анъл за 80 минути игра. За място на полуфиналите Топалова ще играе срещу третата поставена Лиза Матвиенко (Германия). В първия

Топалова и Аршинкова стигнаха Топ 8 в Анталия

Петя Аршинкова и Гергана Топалова се класираха за четвъртфиналите на турнира по тенис в турския курорт Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставените под номер 4 в схемата българки победиха участващите с "уайлд кард" Река Фарбаш (Унгария) и София Милатова (Словакия) с 6:1, 6:3 за 52 минути. В спор за място на полуфиналите Аршинкова

Аршинкова и Топалова на 1/4-финал на двойки в Анталия

Аршинкова и Топалова на четвъртфинал на двойки

Националките за „Фед къп“ Петя Аршинкова и Гергана Топалова се класираха на четвъртфинал на двойки на тенис турнира в Анталия, Турция. Четвъртите поставени българки бяха категорични срещу участващите с „уайлд кард“ Река Фарбас (Унгария) и София Милатова (Словакия) с 6:1, 6:3. Двубоят продължи само 52 минути. В следващия кръг Аршинкова и Топалова

Гергана Топалова започна с труден успех в Анталия

Гергана Топалова се класира за втория кръг на турнира за жени в Анталия (Турция) с награден фонд от 15 хиляди долара. Поставената под номер 5 българка победи с 4:6, 6:3, 6:3 Юлиана Лизаразо от Колумбия за 2 часа и 46 минути игра. Топалова изоставаше с 0:2 във втория сет, но спечели шест от следващите седем гейма за 6:3. В третата решителна част Гергана

Топалова започна с обрат в Анталия

Гергана Топалова се класира за втория кръг на турнира по тенис в турския курорт Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под номер 5 българка победи Юлиана Лисарасо от Колумбия с 4:6, 6:3, 6:3 за 2:46 часа. Топалова изоставаше с 0:2 във втория сет, но спечели шест от следващите седем гейма за 6:3. В третата част българката постигна