ЦСКА записа впечатляващо постижение

Най-сериозният повод за оптимизъм в ЦСКА преди решаващите двубои с Ботев (Пловдив) и Левски е непробиваемата защита на отбора. След като Любо Пенев започна престоя си на „Армията“ с 5 поредни мача, в които отборът му неизменно допускаше поне по един гол, сега тимът вече повече от 5 срещи запазва мрежата си суха. Най-впечатляващо изглежда, че сред тези

Тиаго пропуска мача с Ботев, за да е на линия за вечното дерби

Един от основните футболисти на ЦСКА Тиаго Родригес със сигурност пропуска първият полуфинален мач за купата на България срещу Ботев Пловдив тази сряда. Португалецът се контузи в първите минути в домакинството на Берое. Тази сутрин халфът мина медицински прегледи, които установиха, че има проблем с двуглавия мускул на прасеца. Родригес, ще се подложи

Паро Никодимов: Тази седмица ще си проличи колко струва ЦСКА

Легендарният бивш футболист и треньор на ЦСКА Аспарух Никодимов похвали отбора за представянето в последните мачове и анализира специално двубоя с Берое в събота, спечелен с 2:0. "Червените" запазват дистанцията от три точки с лидера Лудогорец, който не срещна проблеми срещу Левски ден по-късно. През седмицата на ЦСКА предстоят два изключително тежки

Важен играч на ЦСКА пропуска мача за Купата

Плеймейкърът на ЦСКА Тиаго Родригес ще пропусне мача с Ботев (Пловдив) за Купата на България, пише „Тема Спорт“. Португалецът получи контузия още в началото на двубоя с Берое (2:0). Той се строполи на терена в 50-ата секунда, като се хвана за десния прасец. Офанзивният халф няма да е на разположение на Любослав Пенев за първия полуфинал с „канарчетата“

ЦСКА заключи вратата си за вече 465 минути

Най-сериозният повод за оптимизъм в ЦСКА преди решаващите двубои с Ботев (Пловдив) и Левски е непробиваемата защита на отбора. След като Любослав Пенев започна престоя си на "Армията“ с 5 поредни мача, в които отборът му неизменно допускаше поне по един гол, сега тимът вече повече от 5 срещи запазва мрежата си суха. Най-впечатляващото е, че сред тези

Любо Пенев стегна защитата: ЦСКА-София без допуснат гол близо 500 минути

Любослав Пенев започна престоя си в ЦСКА-София с 5 поредни мача, в които отборът му неизменно допускаше поне по един гол. Сега обаче тимът запазва мрежата си суха вече повече от 5 срещи. Най-впечатляващо изглежда, че става дума за две гостувания на основния съперник Лудогорец , който в продължение на 180 минути в Разград не можа да вкара на Витаутас

Паро: През тази седмица ще си проличи колко струва ЦСКА

ЦСКА губи Тиаго за първия мач за Купата

Отборът на ЦСКА няма да може да разчита на един от водещите си футболисти за гостуването на Ботев (Пловдив) в първия полуфинал от турнира за Купата на България в сряда. Това е португалецът Тиаго Родригес, който получи контузия още в първата минута при победата над Берое и даде ясен знак, че не може да продължи мача, което наложи принудителната му смяна

Тиаго Родригес пропуска мача с Ботев, под въпрос е и за Левски

Главният рефер Валентин Железов свири 51 фаула и вдигна 10 картона в изключително грубия мач между ЦСКА и Берое на стадион "Българска армия“ в събота вечерта. "Червените“ победиха с 2:0, но двама от основните футболисти на тима - Тиаго Родригес и Кристиян Малинов, напуснаха контузени. Португалецът бе заменен още в 6-ата минута от Валентин Антов, а

ЦСКА-София без Тиаго в Пловдив

ЦСКА-София почти сигурно няма да може да разчита на един от водещите си футболисти за гостуването на Ботев (Пловдив) в първия полуфинал от турнира за Купата на България. Става въпрос за Тиаго Родригес. Португалецът получи контузия още в първата минута при победата над Берое и даде ясен знак, че не може да продължи мача, което наложи принудителната