Гризман сложи край на негативна серия в Ла Лига

Антоан Гризман сложи край на дълга серия от 15 мача без гол в испанското първенство. Нападателят на Атлетико Мадрид се разписа срещу Хетафе при победата с 3:0. За него това беше първо попадение от 28 ноември 2021 г. Тогава Гризман вкара във вратата на Кадис. През миналия сезон в Ла Лига 31-годишният футболист отбеляза едва 3 гола в 26 мача.

Блестящ Мората с 2 гола при победата на "Атлетико" (Мадрид) над "Хетафе"

"Aтлетико" (Мадрид) победи с 3:0 като гост "Хетафе" в двубой от първия кръг в шампионата на Испания. Алваро Мората откри резултата в полза на "червено-белите" с удар в левия ъгъл след 15 минути игра. По-силната игра на "Атлетико" продължи и в 59-ата минута логично се стигна до ново попадение. Мората отново беше точен в мрежата на "Хетафе" след пас

Атлетико тръгна с класика в Ла Лига, Феликс с хеттрик от асистенции

Атлетико Мадрид разби с 3:0 като гост Хефате в мач от първия кръг на Ла Лига. Два гола за успеха вкара Алваро Мората, а веднъж се разписа Антоан Гризман. Жоао Феликс се отличи с хеттрик от асистенции. "Дюшекчиите" започнаха силно срещата и поведоха още в 15-ата минута. Тогава Феликс намери Мората на границата на наказателното поле и испанецът с хубав

Атлетико Мадрид наказа Хетафе на старта

Атлетико Мадрид наказа Хетафе с 3:0 в първия си мач за сезона в Ла Лига . Дюшекчиите контролираха изцяло столичното дерби. Алваро Мората пренесе добрата си форма от предсезонната подготовка и в официалните мачове. Той вкара два гола, а Антоан Гризман добави един. Асистенциите и за трите попадения даде Жоао Феликс. Така той изравни постижение на Коке

Атлетико Мадрид срази Хетафе, Мората блесна с два гола

Силно начало на сезона в Ла Лига за "дюшекчиите" Атлетико Мадрид стартира по възможно най-добрия начин новия сезон Ла Лига. „Дюшекчиите“ сразиха Хетафе с 3:0 като гости на „Колизеум Алфонсо Перес“. Нападателят Алваро Мората бе във вихъра си, като вкара първите два гола в мача в 15-ата и 59-ата минута, а едно попадение добави Антоан Гризман в 75-ата